„Zwyroo” znów w Hiszpanii. Polak został zawodnikiem Heretics

Większość zespołów League of Legends zaprezentowało już składy na nadchodzący sezon. Nie inaczej jest w przypadku Heretics, które poinformowało o nawiązaniu współpracy z Arturem „Zwyroo” Trojanem.

Wielkimi krokami zbliża się start kolejnego sezonu w League of Legends. Niebawem wystartują nie tylko największe ligi świata, ale również rozgrywki regionalne. W przyszły poniedziałek rozpocznie się hiszpańska LVP Superliga, a jednym z jej członków jest Heretics, które zaprezentowało swój nowy skład.

Zobacz również: Damian „Lucker” Konefał strzelcem AGO Rogue na nadchodzący sezon

W szeregach „Heretyków” ujrzymy jednego Polaka – Adriana „Zwyroo” Trojana. Dla midlanera gra na Półwyspie Iberyjskim nie będzie pierwszyzną, wszak występował on w ASUS ROG Army, CN Squad, a także Cream Real Betis. Będzie to pierwsza edycja LVP, w której zobaczymy samodzielne Heretics. Wcześniej organizacja łączyła siły z G2 Esports, które w lidze hiszpańskiej wystawiało swoją akademię.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem