Zwycięstwo Wisły i porażka Anonymo w czwartkowych meczach ESEA Premier

W czwartek polskie ekipy rozgrywały kolejne spotkania w ramach 37. sezonu ESEA Premier. Punkty wywalczyła Wisła All in! Games Kraków, a Anonymo zostało rozgromione przez Sprout.

W tym sezonie ESEA Premier polskie drużyny radzą sobie… różnie. x-kom AGO może pochwalić się bilansem 4-2 i drugim miejscem w grupie B, jednak po dnie szoruje Izako Boars  i Anonymo. Jedyny reprezentant Polski w grupie A, Wisła All in! Games Kraków, która do dziś wygrała dwa z pięciu spotkań.

Zobacz również: Izako Boars z kolejną porażką w 37. sezonie ESEA Premier

O poprawienie bilansów walczyło dziś Anonymo oraz Wisła. Ekipa Janusza „snaxa” Pogorzelskiego podejmowała niemieckie Sprout, jednak o tym meczu „Anonimowi” zapewne chcieliby zapomnieć. Niemcy na obu mapach kompletnie zdominowali Polaków i oddali im zaledwie 8 rund w całym spotkaniu.

Całkiem inaczej wyglądał mecz pomiędzy Wisłą a inną niemiecką formacją – ALTERNATE aTTaX. Mapa de_inferno była bardzo wyrównana, jednak w kluczowych momentach to Wiślacy zachowali więcej zimnej krwi. Po przejściu na de_mirage drużyna Grzegorza „SZPERO” Dziamałka poradziła sobie jednak o wiele lepiej i pięciopunktowej przewagi, którą wypracowali do połowy, nie oddali do samego końca.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem