Zwrot akcji w sprawie nowego kontraktu Paula Pogby

Przedłużenie kończącego się kontraktu Paula Pogby wciąż jest sprawą otwartą. Świetne wyniki z początku sezonu "Czerwonych Diabłów" i przybycie Cristiano Ronaldo namieszały w głowie Francuza, który teraz jest w stanie zostać w czerwonej części Manchesteru.

Jeszcze tego lata wydawało się, że to ostatnie miesiące Paula Pogby w barwach Manchesteru United. Kontrakt Francuza kończy się 30 czerwca 2022 roku i wielu spodziewało się transferu w tym oknie transferowym lub odejścia jako wolny agent za rok. Zainteresowanie usługami pomocnika wykazywał Real Madryt oraz Paris Saint-Germain. Paryżanie mieli nawet kusić zawodnika ogromną podwyżką, jednak ten wstrzymał się z decyzją.

Zobacz również: Oto gest, który Glik wykonał w stronę Walkera. Anglicy się skompromitowali?

Teraz okazuje się, że reprezentant Francji… zmienił zdanie. 28-latek początkowo nastawiał się na przeprowadzkę, jednak wyniki „Czerwonych Diabłów” z początku sezonu kuszą go do podpisania nowej umowy. Pogba jest również pod wrażeniem letnich ruchów transferowych wicemistrzów Anglii. Dodatkową rolę odegrał Cristiano Ronaldo, który wrócił na Old Trafford. Te informacje potwierdził David Ornstein.

Paul Pogba, tak jak cały jego zespół, jest również w bardzo wysokiej dyspozycji. Były piłkarz Juventusu w tym sezonie Premier League zanotował aż 7 asyst w 4 spotkaniach.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem