Żużel: Zmarzlik odzyskuje wielką formę!

W zeszłym sezonie Bartosz Zmarzlik był chwalony przez wszystkich, którzy zajmują się i interesują żużlem. Udało mu się w bardzo młodym wieku (21 lat) osiągnąć naprawdę sporo, a na duży szacunek zasługiwała również jego postawa poza torem. To perfekcjonista, który całe życie poświęcił ukochanej dyscyplinie. Pomimo tego, że miał troszkę słabszy początek sezonu (Grand Prix

W zeszłym sezonie Bartosz Zmarzlik był chwalony przez wszystkich, którzy zajmują się i interesują żużlem. Udało mu się w bardzo młodym wieku (21 lat) osiągnąć naprawdę sporo, a na duży szacunek zasługiwała również jego postawa poza torem.

To perfekcjonista, który całe życie poświęcił ukochanej dyscyplinie. Pomimo tego, że miał troszkę słabszy początek sezonu (Grand Prix w Krsko), to teraz wydaje się, że wszystko wróciło do normy.

Już podczas Grand Prix na Stadionie Narodowym było o wiele lepiej, niż podczas pierwszej eliminacji indywidualnych mistrzostw świata. W lidze wygląda, to jeszcze bardziej obiecująco. W ostatnim meczu Stali Gorzów przeciwko Unii Leszno Zmarzlik zdobył płatny komplet punktów (14+1).

Muszę podziękować trenerowi za cierpliwość, bo on zapewne na treningach chciał już odpocząć a ja go ciągle męczyłem, że muszę jeszcze pojeździć. Przyznaję, że bardzo dużo zmieniałem ustawień w trakcie tych zajęć w swoich motocyklach, bo ciągle coś mi nie pasowało.

Jest już nieźle, ale trener wie, że o żądnym odpoczynku nie ma mowy, bo jeszcze mam przed sobą wiele testów. Może dlatego, że choć zdobywam sporo punktów, to nadal się uczę. Wciąż coś mnie zaskakuje i naprawdę jeszcze dużo mam rzeczy do poprawienia” – powiedział żużlowiec w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

Jeśli natomiast chodzi o cykl Grand Prix, to Zmarzlik zajmuje po dwóch cyklach 7. pozycję. Brązowy medalista mistrzostw świata z zeszłego sezonu nie powiedział jednak jeszcze ostatniego słowa. Sezon dopiero się rozpoczyna, a Polak na pewno jeszcze nie raz stanie na podium w międzynarodowych zawodach.

Kolejna odsłona tegorocznego cyklu odbędzie się 27 maja w łotewskim Daugavpils. Liczymy na dobry występ Bartosza i jego pozostałych kolegów z reprezentacji!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem