Żużel: Pięćsetny mecz Mistrza!

Sportowy weekend w naszym kraju przebiegał głównie pod znakiem ostatniej ligowej kolejki Ekstraklasy oraz turnieju kwalifikacyjnego piłkarzy ręcznych na igrzyska olimpijski w Rio, dodajmy, że turnieju udanego, gdyż nasi szczypiorniści awans na olimpiadę w Brazylii wywalczyli! Gdzieś w cieniu tych wydarzeń miało miejsce święto naszego Mistrza innego, wierzcie lub nie, bardzo popularnego w naszym kraju

Sportowy weekend w naszym kraju przebiegał głównie pod znakiem ostatniej ligowej kolejki Ekstraklasy oraz turnieju kwalifikacyjnego piłkarzy ręcznych na igrzyska olimpijski w Rio, dodajmy, że turnieju udanego, gdyż nasi szczypiorniści awans na olimpiadę w Brazylii wywalczyli! Gdzieś w cieniu tych wydarzeń miało miejsce święto naszego Mistrza innego, wierzcie lub nie, bardzo popularnego w naszym kraju sportu, Tomasza Golloba!

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

W sobotę, w Grudziądzu, podczas inauguracyjnego meczu ligi pomiędzy MrGarden GKM Grudziądz i Unią Tarnów, nasz bezapelacyjnie najlepszy żużlowiec świętował pięćsetny mecz w ekstralidze! Sześć tysięcy kibiców, obserwujących spotkanie na stadionie przy ul. Hallera, miało niesamowita okazję uczcić jubileusz Mistrza i przy okazji zwycięstwo swojej drużyny. Mecz poprzedziła prezentacja, podczas której grudziądzanie wręczyli swojemu kapitanowi pamiątkową tablicę za okazji pięćsetnego meczu w polskiej lidze. Tomasz Gollob natomiast przekazał na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym SEZAM w Grudziądzu czek na kwotę ponad osiemnaście tysięcy złotych. Pieniądze te pochodziły ze sprzedaży książki Golloba, „Testament Diabła”, od ceny każdego zakupionego egzemplarza postanowił on przekazać dwa złote właśnie na cele charytatywne. Zachęcił też przy okazji do kontynuowania akcji za pomocą zbiórki sms-owej.

Samo spotkanie było ciekawym widowiskiem, pewnie wygranym przez gospodarzy, a wisienką na torcie była akcja meczu, kiedy to w siódmym biegu jubilat wykonał swoją firmową akcję i minął Janusza Kołodzieja z Unii.

Dla tych, którym sylwetka Tomasz Golloba nie jest znana przypominamy w telegraficznym skrócie, że jest on jednym z najbardziej utytułowanych przedstawicieli tego sportu zarówno na naszym podwórku, jak i na arenie międzynarodowej. W swojej karierze sześciokrotnie, w latach 1996, 2005, 2007, 2009, 2010 i 2011 zdobywał  drużynowe mistrzostwo świata na żużlu. W sezonie 2010 zdobył je również indywidualnie! Oprócz tego jest on łącznie trzydziestokrotnym Mistrzem Polski, m.in. dziewięciokrotnie indywidualnym Mistrzem Polski.  Oprócz tego na liście swoich osiągnięć ma drużynowe mistrzostwa Wielkiej Brytanii i Szwecji. Obecnie jest kapitanem  wspomnianego GKM Grudziądz, wcześniej był zawodnikiem takich klubów jak Polonia Bydgoszcz, w której zaczynał karierę sportową, Unia Tarnów, Stal Gorzów Wlkp. czy Unibax Toruń.

Nasz Mistrz, oprócz pięćsetnego meczu w ekstralidze, ma w tym tygodniu jeszcze jeden powód do świętowania, wczoraj obchodził swoje czterdzieste piąte urodziny!

W imieniu całej redakcji portalu Łączy Nas Pasja gratulujemy jubileuszu i składamy najlepsze życzenia urodzinowe! Oby jeszcze przez długie lata cieszył się zdrowiem i dostarcza nam wielu sportowych emocji!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem