Żużel: Który z Polaków stanie na podium na Stadionie Narodowym?

Już w sobotę czeka nas wielkie święto światowego żużla. Na Stadionie Narodowym odbędzie się druga edycja indywidualnych mistrzostw świata LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Organizatorzy zapewniają, że trudne warunki pogodowe nie wpłyną negatywnie na stan przygotowania toru, a polscy zawodnicy mobilizują się do osiągnięcia, jak najlepszych wyników przed wielotysięcznym tłumem. Kibice będą mogli dopingować

Już w sobotę czeka nas wielkie święto światowego żużla. Na Stadionie Narodowym odbędzie się druga edycja indywidualnych mistrzostw świata LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Organizatorzy zapewniają, że trudne warunki pogodowe nie wpłyną negatywnie na stan przygotowania toru, a polscy zawodnicy mobilizują się do osiągnięcia, jak najlepszych wyników przed wielotysięcznym tłumem.

Kibice będą mogli dopingować na starcie aż pięciu reprezentantów Polski. Poza pełnoprawnymi uczestnikami cyklu, jakimi są: Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Piotr Pawlicki i Patryk Dudek wystąpi jeszcze Przemysław Pawlicki, który dostał „dziką kartę”. W pierwszym tegorocznym turnieju nasi reprezentanci spisali się słabo. Jedynym, który nie zawiódł był Patryk Dudek.

Jeden z najlepszych polskich żużlowców w historii – Zenon Plech liczy na dobrą postawę biało – czerwonych: „W Warszawie nie będą mieli wyjścia i muszą się zrehabilitować. Wprawdzie to dopiero drugi turniej cyklu, ale nie można tracić punktów, bo piekielnie trudno się je odrabia. Można też na dobre ugrzęznąć na dole rankingu i robi się problem.

 Uważam, że w tym sezonie będzie kilka takich Grand Prix, że cała nasza czwórka znajdzie się w półfinałach. W Warszawie pojedzie zapewne na luzie Przemysław Pawlicki i nie miałbym nic przeciwko, aby piątka Polaków dała pokaz wielkiego żużla” – cytuje serwis WP SportoweFakty.

Od piątku układany jest tor na płycie Stadionu Narodowego. Wszystko odbywa się przy zamkniętym dachu, ze względu na trudne warunki atmosferyczne. Całość przygotowań ma przebiec bez najmniejszych problemów.

Nam nie pozostaje nic innego, jak czekać na świetne żużlowe widowisko. Aby kibice mogli wyjść usatysfakcjonowani z sobotnich zawodów, niezbędna jest też dobra postawa Polaków. I głęboko wierzymy w to, że nasi reprezentanci nie zawiodą i któryś z nich stanie ostatecznie na najwyższym stopniu podium.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem