Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Żużel: Dudek z buta wjechał do Grand Prix!

Dla wszystkich „niedzielnych” kibiców polskiego żużla mała informacja. Jest w tym kraju wielu młodych i szalenie utalentowanych zawodników, którzy mają spore szanse, aby rywalizować z najlepszymi na świecie. Bez specjalnej przesady możemy napisać, że nad Wisłą jeździ obecnie kilku potencjalnych następców Tomasza Golloba i tylko od nich zależy, czy spełnią pokładanie w nich nadzieje. W

Dla wszystkich „niedzielnych” kibiców polskiego żużla mała informacja. Jest w tym kraju wielu młodych i szalenie utalentowanych zawodników, którzy mają spore szanse, aby rywalizować z najlepszymi na świecie.

Bez specjalnej przesady możemy napisać, że nad Wisłą jeździ obecnie kilku potencjalnych następców Tomasza Golloba i tylko od nich zależy, czy spełnią pokładanie w nich nadzieje. W obecnym cyklu Grand Prix dobrze sprawuje się trójka zdolnych zawodników: Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki i Maciej Janowski.

Wszyscy z nich przeplatają jeszcze świetne występy z tymi gorszymi, ale rokują naprawdę spore nadzieje. Co więcej, każdy z nich jest obecnie w pierwszej ósemce klasyfikacji generalnej, co gwarantuje start w przyszłorocznym cyklu Grand Prix 2017. A do tych nazwisk dochodzi kolejne: Patryk Dudek.

To właśnie 24-letni żużlowiec Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra wygrał w niesamowitym stylu sobotnie zawody Grand Prix Challenge w Vetlandzie. Polak zwyciężał we wszystkich biegach i nie pozostawił złudzeń rywalom, komu należy się udział w przyszłorocznych mistrzostwach świata.

patryk-dudek-zwyciestwo-mistrzostwa-polski-laczy-nas-pasja

To najlepszy sezon w karierze Patryka Dudka. Udało mu się zostać mistrzem Polski, zdobyć złoto w Drużynowym Pucharze Świata, a teraz zapewnić sobie awans do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Zawodnik ze spokojem podchodzi do swoich tegorocznych osiągnięć:

Nie widać tego po mnie, ale cieszę się ogromnie. Osiągnąłem swój cel i to jest najważniejsze. Nie mamy jednak czasu, aby teraz o tym rozmyślać, bo przed nami jeszcze sezon ligowy. Dopiero po jego zakończeniu zaczniemy zastanawiać się nad przyszłorocznym Grand Prix”.

Bardzo ważną osobą w zespole Dudka jest jego tuner Jan Andersson. To właśnie on, z wielką starannością przygotowuje mu silniki. W sobotę Polak był nie do zatrzymania i bez znaczenia było dla niego, z którego pola startowego rozpoczynał kolejny bieg.

patryk-dudek-mistrzostwa-polski-laczy-nas-pasja

Po odsunięciu się w cień Tomasza Golloba polski żużel ma się dobrze. Na trybuny podczas zawodów przychodzi mnóstwo kibiców, to właśnie w naszym kraju jest najlepsze liga na świecie, a już wkrótce (wszystko na to wskazuje) doczekamy się kolejnych medalistów mistrzostw świata.