Żona Kamila Glika pokazała wiadomości od angielskich kibiców. Koszmar!

Nieoczekiwanie Kamil Glik po środowym spotkaniu Polska - Anglia w Warszawie stał się wrogiem numer jeden dla brytyjskich kibiców. Żona piłkarza pokazała kilka okropnych wiadomości, jakie otrzymuje ostatnio w mediach społecznościowych.

Kamil Glik rozegrał z Anglikami znakomite spotkanie, nastawiony na ciężką walkę od pierwszej do ostaniej minuty. „To był Kamil, jakiego pamiętam z meczów z Niemcami. Był totalnym szefem. Swoim zaangażowaniem, pojedynkami, nadawał temperatury temu meczowi. Kibice widzieli, że to jest walka gladiatorów” – komentował w Kanale Sportowym Krzysztof Stanowski. Nastroje u brytyjskich kibiców podsyciła sprzeczka Glika z Kylem Walkerem, której następstwem były zresztą oskarżenia o rasizm, jakie wysunęli Anglicy. Polska strona wprawdzie zdecydowanie się od nich odcina, piłkarze zaprzeczają jakoby stoper biało – czerwonych mógł obrazić rywala w ten sposób. Niemniej atmosfera zrobiła się bardzo gorąca.

„Totalny szef!” – Krzysztof Stanowski zachwycony występem reprezentanta Polski

Marta Glik, czyli żona piłkarza, zdecydowała się pokazać kilka wiadomości prywatnych, jakie otrzymała w mediach społecznościowych.

Są wśród nich niestety najmocniejsze inwektywy, włącznie z życzeniami śmierci dla niej i rodziny.

„Ty pierd*** świnio, mam nadzieję, że twojemu chłopakowi stanie się coś naprawdę złego. Chciałbym patrzeć jak twoja rodzina umiera” – to tylko jeden z okropnych przykładów, które zdecydowała się pokazać.

Sam Kamil Glik sytuację z Kylem Walkerem opisuje jako zwykłą boiskową przepychankę. Wszystko zaczęło się od rzutu wolnego dla Polski, walki o pozycję. „Chciałem podać Walkerowi rękę, ale on jej nie przyjął. To była słowna przepychanka, nic więcej sięnie wydarzyło” – zapewniał w wywiadzie dla TVP Sport.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem