Znany raper będzie piłkarskim ekspertem Canal+. Hit dziennikarskiego okienka?

Już wiadomo, kto będzie tajemniczym nowym ekspertem, zaprezentowanym w mediach społecznościowych stacji Canal+ Sport. Znajomo wyglądającą sylwetkę potwierdził Krzysztof Stanowski, założyciel Weszło. O tematach piłkarskich w TV rozmawiać będzie Adam Ostrowski, znany jako O.S.T.R.

Kilka lat temu w kawałku „I co powiedzieć” rapował: „Jak to powiedzieć, jeśli połowa nie kuma / Że nie udzielam wywiadów, po telewizji nie fruwam”, zaś kilkanaście wiosen wcześniej – na płycie „Tabasco” nagrał utwór „Sr*m na media”. Dziś optyka łódzkiego rapera uległa zmianie. Po napisaniu książki O.S.T.R., czyli Adam Andrzej Ostrowski dołączy do redakcji sportowej Canal+, o czym na Twitterze poinformował Krzysztof Stanowski.

Kontury ciała i raperska czapka od razu wielu użytkownikom kojarzyły się właśnie z O.S.T.R. Prywatnie wielki fan Łódzkiego Klubu Sportowego, teraz będzie miał okazję przekuć swoją pozamuzyczną pasję w prace. Nie od dziś wiadomo, że Ostrowski piłkę nożną lubi – również w wirtualnym wydaniu, w postaci gry FIFA.

Nie umknął naszym kamerom na turnieju organizowanym przez reprezentanta Polski, Macieja Rybusa. Wówczas można było się przekonać o zamiłowaniu rapera do futbolu. Ciekawe, czy równie dobrze jak „za majkiem” poradzi sobie za dziennikarskim mikrofonem?

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem