Znamy walkę wieczoru i termin FAME MMA 5. „Najlepsza karta walk w historii”

Hitowe pojedynki, wielka walka wieczoru i prawdopodobnie równie ciekawe pozostałe pojedynki – gala FAME MMA 5 zapowiada się niezwykle interesująco. 26 października fanów polskich freak fightów czekają nie lada emocje!

Długo musieliście czekać na jakiekolwiek wieści. Już 26 października w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie będziecie świadkami ośmiu pojedynków, które przejdą do historii. W walce wieczoru zobaczycie starcie w kategorii lekkiej – IsAmUxPompa vs Rafonix. Podczas gali FAME MMA 5 obaj bracia Malczyńscy zawalczą o pasy Federacji: Marcin w kategorii średniej zmierzy się z AdBusterem, a Dawid będzie bronił tytułu kategorii półśredniej przeciwko Olejnikowi – oświadczyli organizatorzy gali na Facebooku.

W walce wieczoru FAME MMA 5 zobaczymy starcie zwycięzców z poprzednich gal: IsAmU (1-0) zmierzy się z Rafonixem (1-0).

BONUS 1000PLN + 500PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

Szymon „IsAmU” Kasprzyk założył kanał na serwisie YouTube siedem lat temu. Obecnie ma 2,21 mln subskrypcji i jest jedną z najbardziej znanych postaci na polskim YT. Zadebiutował na gali FAME MMA 3, kiedy to jego rywalem był inny youtuber, Deejaypallaside. To w nim bukmacherzy upatrywali zdecydowanego faworyta (kurs 1.16 na LV BET) i nie pomylili się – Szymon zwyciężył, choć nie bez problemów. Deejaypallasideowi udało się wyjść cało choćby z prób duszenia i zawalczyć w pełnym dystansie, a IsAmU wygrał przez decyzję sędziów.

Obraz może zawierać: 5 osób, tekst

– Jest dobrym zapaśnikiem, a przecież zapasy to jedna z najlepszych baz do MMA, ale wiele osób przecenia jego umiejętności. Nie potrafił wykończyć gościa, którzy miał reputację internetowej pipy. Nie ujmując nic IsAmU, on nie jest bogiem tego sportu. Ćwiczy cały czas i to jest jego przewaga. To cwaniak, wybiera sobie odpowiednich rywali. Będzie dużym faworytem, ale nie skazywałbym Rafonixa na pożarcie – ocenił na swoim vlogu Amadeusz Ferrari. – Przed pierwszą walką każdy chciał ze mną walczyć, teraz już tak nie jest – mówił IsAmU w wywiadzie dla mma.pl.

– Rafonix jest podjarany? To go ugaszę! On jest pragnienie, ja będę Sprite – to słowa Kasprzyka podczas relacji live prowadzonej przez Golę.

Rafonix, czyli Marcin Krasucki to jedna z najbardziej znanych postaci polskiego patostreamingu. Znany m.in. z filmu, na którym w stanie wskazującym zrywa ze swoją dziewczyną i wyrzuca przez okno sprzęty znajdujące się w mieszkaniu (m.in. telewizor). Skonfliktowany z Danielem Magicalem zmierzył z nim swoje siły na gali FAME MMA 2. Pojedynek zakończył się złamaną nogą Magicala i zwycięstwem debiutującego w ringu Rafonixa.

– Gdyby Rafonix trenował po walce z Magicalem, walka mogłaby być wyrównana. Niestety, trenować przestał, wrócił do papierosów. Ćwiczył na siłowni, ale sam wiem, że to nie ma dużego przełożenia na sporty walki. Na pewno jest groźniejszym rywalem dla IsAmU niż Deejaypallaside. Odda w ringu sporo serca – dodaje Ferrari.

– Jak wygrasz z IsAmU to wychodzę z Tobą na następną walkę – powiedział do Rafonixa organizator gali FAME MMA, Wojtek Gola.

Poza walką wieczoru ogłoszono również pojedynki Marcina Malczyńskiego w kategorii średniej, który zmierzy się z AdBusterem, a także jego brata Dawida, który w dwóch dotychczasowych walkach dwukrotnie zwyciężył. Dlatego też będzie bronił pasa mistrzowskiego kategorii półśredniej. Jego rywalem w walce o tytuł będzie Tomasz Olejnik. – Szacunek za podjęcie walki, Olejnik. Sporo treningów przed Tobą. Będziesz dużym underdogiem – powiedział „na lajwie” Wojtek Gola. Kogo jeszcze możemy się spodziewać na gali?

BONUS 1000PLN + 500PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

– Pozostałe pięć walk to też prawdziwa petarda. To zdecydowanie najlepsza karta do tej pory! Ale potrzymamy Was jeszcze przez chwilę w niepewności – dodali organizatorzy na Facebooku.

Kogo możemy się spodziewać? Na pewno starcie Bonusa BGC z Marcinem Najmanem jest mocno wyczekiwaną walką przez fanów. W związku z tym Najman potwierdził już chęć walki z Bonusem i niewykluczone, że takie zestawienie pojawi się na karcie. Organizatorzy zapewniają o emocjach, a te z pewnością wzbudziłaby również walka Lorda Kruszwila. Czy tak się stanie? Pozostaje czekać na oficjalne komunikaty i odsłonięcie kolejnych kart, które w sumie mają złożyć się na najlepsze rozdanie w historii FAME MMA…

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem