Znamy nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski?!

Wszystko wskazuje na to, że znamy już nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski! Zdaniem TVP Sport na to stanowisko zatrudniony zostanie Paulo Bento.

Wraz z końcem roku wygasł kontrakt Czesława Michniewicza, który nie został przedłużony, więc praca w biurach PZPNu wre. Prezes związku musiał skupić się na zatrudnieniu nowego kandydata, a ostatnio zdradził, że wybrał już nowego szkoleniowca reprezentacji Polski. Kulesza potwierdził, że będzie to selekcjoner z zagranicy, a TVP Sport dotarło nawet do nazwiska nowego selekcjonera.

Zobacz również: Memphis Depay leci na testy medyczne!

Zdaniem TVP Sport nowym selekcjonerem reprezentacji Polski ma zostać Paulo Bento!

53-latek już dwukrotnie odpowiadał za wyniki reprezentacji – w latach 2010-2014 pracował dla Portugalii, a w latach 2018-2022 dla Korei Południowej. Wraz z końcem roku rozstał się jednak z azjatyckim zespołem, z którym na ostatnim mundialu awansował do 1/8 finału wychodząc z grupy z Portugalią, Urugwajem i Ghaną. Niewykluczone, że Bento zostanie zaprezentowany 25 stycznia – wtedy odbywa się bowiem zjazd zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem