Znamy datę startu LEC! Zmagania początkowo bez publiczności w studio

Riot Games postanowiło zdradzić kiedy wystartuje kolejny sezon League of Legends European Championship. Zmagania europejskiej ekstraklasy rozpoczną się jeszcze w pierwszej połowie stycznia.

Cała scena League of Legends żyje teraz tylko jednym – rozpoczynającymi się jutro mistrzostwami świata, które odbędą się na Islandii. Riot Games jeszcze przed startem Worlds 2021 zdecydowało się na zdradzenie kilku szczegółów odnośnie nowego sezonu League of Legends European Championship czyli popularnego LEC.

Zobacz również: „Dardoch” chce wrócić do gry! Amerykanin myśli o przenosinach do Europy

Najważniejszą informacją podaną przez producentów najpopularniejszej gry MOBA na świecie jest oczywiście data startu. Pierwsze spotkania LEC Spring 2022 odbędą się 14 stycznia. Warto również odnotować, że początkowo w berlińskim studio nie pojawi się publiczność. Ważne jest jednak, że do Studio LEC na stałe wrócą gracze, którzy będą mogli mierzyć się na lanie. Powodem takiej decyzji jest wciąż szalejąca pandemia. Jeden z pracowników Riot powiedział, że firma chce skupić się na „dostarczeniu jak najlepszego doświadczenia z oglądania meczów online”, a ewentualne odwołanie decyzji co do wpuszczenia fanów na obiekt mogłoby pokrzyżować wiele planów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem