Znamy datę premiery najnowszej odsłony gry FIFA!

O najnowszej edycji FIFY wiemy już coraz więcej. W piątek EA Sports zaprezentowało okładkę gry, a w niedzielę zdradziło datę premiery oraz pokazało pierwszy trailer z FIFA 22.

EA Sports odkrywa kolejne karty. W piątek dowiedzieliśmy się, że na okładce FIFA 22 znajdzie się Kylian Mbappé. Kanadyjskie studio potwierdziło również, że w dokładnie 11 lipca zaprezentowany zostanie pierwszy oficjalny trailer najnowszej odsłony gry. Tego dnia mieliśmy również poznać datę premiery najpopularniejszej gry piłkarskiej na świecie.

Zobacz również: Oficjalnie: Kylian Mbappé gwiazdą okładki FIFA 22!

Kanadyjczycy potwierdzili, że w grę w wersji podstawowej zagrać będziemy mogli już pierwszego października. Fani serii gier FIFA będą jednak mogli nabyć tak zwaną „wersję Ultimate”, dzięki której będziemy mogli cieszyć się rozgrywką już 27 września. Dodatkowo dzięki zakupie droższej wersji gracz otrzyma niewymienną kartę „Ones to Watch”, kartę „Club Heroes”, kartę „in-form” z pierwszej Drużyny Tygodnia oraz 4600 FIFA Points. Można więc rzec, że „Elektronicy” tym razem się postarali, a zakup „wersji Ultimate” będzie bardziej opłacalny, niż w poprzednich latach.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem