Zmiany w Outsiders na horyzoncie!

Mistrzowie świata w CS:GO przeprowadzą zmiany w składzie? To bardzo możliwe! Według najnowszych informacji na wylocie z drużyny znalazł się David "n0rb3r7" Daniyelyan.

Pod koniec roku ekipa Outsiders dokonała czegoś wielkiego. Mimo braku możliwości reprezentowania barw swojej organizacji udało im się zdobyć tytuł mistrza świata wygrywając Majora Intel Extreme Masters 2022. Chwilę po wielkim sukcesie przyszło jednak wielkie rozczarowanie – klęska podczas światowych finałów BLAST. Okazuje się, że słaby wynik w ostatnim turnieju w 2022 roku może zakończyć się… zmianami w składzie!

Zobacz również: Cloud9 przeprowadzi zmiany w dywizji CS:GO?

Zdaniem jednego z insiderów regionu CIS, Alekseya „OverDrive’a” Biryukova w ekipie Outsiders ma dojść do roszady kadrowej. Na wylocie ze składu miał znaleźć się David „n0rb3r7” Daniyelyan, który z VP związał się pod koniec pierwszej połowy 2022 roku. W jego miejsce wskoczyć ma 18-letni Aleksandr „KaiR0N-” Anashkin. Rosjanin o niemieckich korzeniach związany jest co prawda z Aurora Gaming, jednak od listopada przesiaduje on na ławce rezerwowych i transfer powinien przebiec bez większych komplikacji.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem