Zmiany w Izako Boars. „TOAO” i „Enzo” opuszczają drużynę

Wielka szufla na polskiej scenie trwa i dotknęła również Izako Boars. "Dziki" w środę ogłosiły zakończenie współpracy z Mateuszem „TOAO” Zawistowskim oraz Karolem „Enzo” Lasotą.

Od kilku tygodni w wielu polskich formacjach Counter Strike’a dochodzi do roszad. Zmiany dotknęły między innymi x-kom AGO, Anonymo oraz HONORIS. Wydawało się, że to już koniec przetasowań, ale w środę informację o rozstaniu z dwoma zawodnikami na swoich social mediach zamieściło Izako Boars.

Zobacz również: Miłosz „mhL” Knasiak wraca do składu x-kom AGO!

Z ekipą „Dzików” pożegnał się Mateusz „TOAO” Zawistowski i Karol „Enzo” Lasota. Ten pierwszy w organizacji występował przez ponad dwa lata, a pogłoski o jego odejściu pojawiały się już od jakiegoś czasu. Dziwić może jednak zakończenie współpracy z „Enzo”, wszak ten do zespołu dołączył zaledwie trzy miesiące temu. Na ten moment nie wiemy kto zastąpi wspomnianą dwójkę, jednak pewne jest, że panowie wspomogą drużynę w Malta Vibes i kolejnych meczach PLE.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem