Zmiany w ESL Pro League. Odświeżono fazę play-off

Na trzy tygodnie przed startem ESL Pro League organizatorzy poinformowali o zmianie formatu play-offów. Od teraz drużyny nie będą mogły uzyskać bezpośredniego awansu do półfinałów już w fazie grupowej.

Do startu 14. sezonu ESL Pro League pozostały już niespełna 3 tygodnie. 16 sierpnia rozpoczną się zmagania pomiędzy najlepszymi zespołami Counter Strike’a. Światowa czołówka CS:GO powalczy o nagrody z puli wynoszącej 750 tysięcy dolarów. Rozgrywki rozpoczną się od fazy grupowej, a później przejdziemy do play-offów. Play-offów, które będą wyglądać inaczej, niż w poprzednich edycjach.

Zobacz również: Szczęście Anonymo. Polacy utrzymali się w ESEA Premier

ESL poinformowało, że z fazy grupowej nie będzie można uzyskać bezpośredniego awansu do półfinałów. Pierwsze drużyny z każdej z grup uzyskają bezpośredni awans do ćwierćfinałów, w których powalczą z ekipami, które wygrają spotkania w Round of 12. Przypomnijmy, że w EPL nie obowiązuje zasada podwójnej eliminacji, więc jedna porażka oznacza zakończenie przygody z turniejem. Warto również dodać, że w kompetycji udział weźmie trzech Polaków – Olek „hades” Miskiewicz i Paweł „dycha” Dycha z ENCE oraz Michał „MICHU” Mueller z Evil Geniuses.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem