Zmiany w Cloud9? Interz na wylocie z zespołu!

Według nieoficjalnych informacji w Cloud9 ma dojść do zmian kadrowych. Mówi się, że miejsce w składzie ma stracić Timofey „⁠interz⁠” Yakushin.

Zespół, który od kwietnia reprezentuje barwy Cloud9 jest drużyną, która nie przeprowadziła żadnej zmiany od początku 2020 roku. Po transferze z Gambit drużyna „H0bbita” nie radzi sobie najlepiej i nie spełnia pokładanych w niej oczekiwań. Efektem gorszej formy mają być roszady kadrowe, które według nieoficjalnych informacji mają nastąpić już niebawem.

Zobacz również: mhL i jego Endpoint mistrzem Wielkiej Brytanii!

O całej sprawie poinformował Alexey „⁠OverDrive⁠” Birukov, który jest uznawany za jednego z największych znawców sceny CIS. Według jego doniesień ofiarą zmian ma zostać Timofey „⁠interz⁠” Yakushin. W gronie zawodników, którymi C9 chce zastąpić 22-latka znajdują się trzy nazwiska – Igor „⁠Forester⁠” Bezotecheskiy, Sanjar „⁠SANJI⁠” Kuliev oraz Timur „⁠buster⁠” Tulepov. Każdy z nich związany jest kontraktem z dotychczasowymi drużynami, więc konieczny byłby ich wykup.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem