Zmiany na liście uczestników BLAST Rising. MAD Lions z zaproszeniem

Z powodu kolidujących rozgrywek dwie ekipy zaproszone do BLAST Rising musiały zrezygnować z udziału w turnieju. W ich miejsce organizatorzy zaprosili MAD Lions oraz Tricked.

Już w poniedziałek rozpoczną się rozgrywki w ramach BLAST Rising, które potrwają przez trzy tygodnie. Z powodu zakwalifikowania się do Flashpoint 3, które będzie rozgrywane w tym samym czasie, z BLAST Rising musiały zrezygnować dwie ekipy. Mowa o Anonymo oraz Sprout. Z powodu rezygnacji dwóch zespołów organizatorzy w ciągu kilku dni musieli znaleźć zastępstwo.

Zobacz również: Anonymo kończy udział w European Development Championship 3

Włodarzom udało się jednak uporać z nieprzewidzianą sytuacją. W miejsce Sprout i Anonymo zaproszono MAD Lions z Filipem „tudsoNem” Tudevem w składzie oraz Jakubem „kubenem” Gurczyńskim jako trenerem oraz duńskie Tricked. Ekipa „kubena” wylądowała w grupie C i zmierzy się w niej z ALTERNATE aTTaX, akademią Spirit oraz SKADE. Tricked zagra w grupie B, w której wystąpi również x-kom AGO, akademia Astralis oraz Galaxy Racer.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem