Zmiana w FURIA. „junior” przeniesiony na ławkę rezerwowych

Zmiana z początku roku nie spełniła pokładanych w niej nadziei. W czwartkowy wieczór FURIA poinformowała, że przesuwa Paytyna "juniora" Johnsona na ławkę rezerwowych.

Na początku roku FURIA zdecydowała się na ruch, którego mało kto się spodziewał. Ekipa z Brazylii postanowiła, aby członkiem głównego składu został gracz spoza ich kraju. Mowa o Paytynie „juniorze” Johnsonie, który zaliczył dobry start w organizacji. Niestety brazylijska ekipa zdecydowała o przesunięciu Amerykanina na ławkę rezerwowych.

Te kilka ostatnich miesięcy były dla mnie bardzo trudne na serwerze i poza nim. Doceniam wszystkich z FURIA za dany czas i miejsce na rywalizowanie w stu procentach. Zdrowie psychiczne stoi jednak zawsze na pierwszym miejscu. Dziękuję za wsparcie i do zobaczenia! – napisał „junior” na swoim Twitterze.

Zobacz również: Oficjalnie: Kuba „Markoś” Markowski zawodnikiem Wisły All in!

Wiemy już nawet, kto zastąpi Johnsona. Jego następcą zostanie Lucas „⁠honda⁠” Cano, którego FURIA przeniosła ze swojej akademii. 20-latek występował już w pierwszym zespole podczas światowych finałów BLAST Premier 2020 oraz cs_summit 7, kiedy to „junior” był niedostępny ze względu na problemy z uzyskaniem wizy.

https://twitter.com/1juniorcs/status/1400541380930260994

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem