Złe wiadomości! Kluczowy piłkarz może nie zagrać ze Szwecją!

20.06.2021
Fatalne informacje docierają z obozu reprezentacji Polski. Występ ze Szwecją zmienionego w trakcie meczu z Hiszpanią Jana Bednarka stoi pod znakiem zapytania!

Jan Bednarek rozegrał bardzo dobre spotkanie z Hiszpanami. W obronie był niemal bezbłędny, a niejednokrotnie ratował biało-czerwonych przed utratą bramki. Żaden z zawodników w drużynie Paulo Sousy nie miał również lepszej statystyki, jeśli chodzi o celność podań. Te od stopera Southampton w 90% znajdowały adresata. Miał też trzy przechwyty i siedem wybić piłki – w obu przypadkach to drugi wynik w zespole. Niestety, w trakcie spotkania uraz uniemożliwił mu dalszą grę, a na boisku zastąpił go Paweł Dawidowicz. Portal meczyki.pl donosi o tym, że uraz może nie pozwolić Bednarkowi na występ ze Szwecją.

„Polacy wracają z Sewilli po południu. Około godz. 15:30 powinni być w hotelu w Sopocie. Wtedy Jan Bednarek przejdzie dokładne badania mięśnia, by przekonać się w jakim jest stanie i wdrożyć plan przygotowania go na kluczowy mecz ze Szwecją”, informuje zaś sport.pl.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem