Zlatan out? Milik in? Zmiany w Milanie!

Zlatan Ibrahimović opuści AC Milan z końcem sezonu - nie ma wątpliwości dzisiejsza „La Gazzetta dello Sport”. Włoski dziennik łączy z klubem z Mediolanu… Arkadiusza Milika.

Dziesięć meczów, cztery gole i jedna asysta – to bilans, z jakim ten rozdział może zakończyć szwedzki gwiazdor. Napiszmy więcej: „Gazzetta” przesądza, że to jedyny scenariusz na przyszłość.

Ani Ibrahimović nie zbawił Milanu, ani Milan nie dał mu zabłysnąć na boiskach Serie A. Jeśli to koniec, efekt pobytu Zlatana we Włoszech, porównując z poziomem emocji, jakie wywoływał przez kilka zimowych miesięcy, okaże się śmiesznie nieważny.

Piłkarz ma być rozczarowany sposobem w jaki zarządzany jest klub, między innymi zwolnieniem dyrektora Zvinimira Bobana. Gdy ciśnienie związane z epidemią koronawirusa narastało, wyleciał prywatnym samolotem do Szwecji i ostatnie tygodnie spędza już z dala od klubu.

Co ciekawe, włoskie gazety następcę „Ibry” po raz kolejny widzą już w osobie Arkadiusza Milika, który uchodzi za napastnika, który wkrótce pożegna się z Napoli, nie przedłużając obecnego kontraktu. Wczoraj Corriere dello Sport poszło nawet krok dalej i roztaczało wizję niespodziewanego powrotu… Krzysztofa Piątka. Na zasadzie wypożyczenia lub klauzuli odkupu. Abstrahując od tego, czy to możliwe – naszym zdaniem mocno wątpliwe, czas Zlatana w Mediolanie wydaje się być skończony.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem