Zlatan Ibrahimović przeszedł operację. Wiemy, kiedy Szwed wróci do gry

AC Milan potwierdził, że Zlatan Ibrahimović przeszedł operację artroskopii lewego kolana. "Ibrakadabrę" na boisku zobaczymy dopiero za dwa miesiące.

Mimo, że Zlatan Ibrahimović zapowiedział powrót do kadry Szwecji na EURO 2020, to na turnieju go nie zobaczymy. W majowym meczu Serie A przeciwko Juventusowi Ibra zszedł z boiska w 66. minucie meczu z powodu kontuzji. Uraz wykluczył go z gry do końca sezonu, ale również przekreślił szanse występu na mistrzostwach Europy. Mimo absencji 39-latka reprezentacja Szwecji radzi sobie na prawdę dobrze i z czterema punktami po dwóch meczach zajmuje pierwsze miejsce w grupie.

Zobacz również: Chris Smalling z ofertą powrotu do Premier League

39-latek z powodu kontuzji musiał poddać się operacji artroskopii kolana. AC Milan poinformował, że zabieg oczyszczenia stawów przebiegł pomyślnie i Ibrahimović rozpoczął rehabilitację. Do treningów szwedzki napastnik wróci za około cztery tygodnie, a na boisku podczas oficjalnego spotkania zobaczymy go za około dwa miesiące.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem