Zinédine Zidane odmówił prowadzenia trzech reprezentacji!

Zinédine Zidane w ostatnim czasie mógł wrócić do pracy. Francuski szkoleniowiec zdecydował się jednak na odrzucenie aż trzech ofert prowadzenia reprezentacji.

Zinédine Zidane pozostaje bezrobotny od czerwca 2021 roku, kiedy to zrezygnował ze swojej posady w ekipie Realu Madryt. „Zizou” w zespole ze stolicy Hiszpanii spędził łącznie blisko 5 lat i w tym czasie zdobył 11 tytułów – w tym aż trzy Ligi Mistrzów. Mówiło się, że po zakończeniu pracy w Realu jego celem będzie objęcie reprezentacji Francji, jednak na to przyjdzie mu jeszcze trochę poczekać.

Zobacz również: Dwóch Francuzów zdecydowało się na zmianę reprezentacji!

Wczoraj Didier Deschamps przedłużył kontrakt z „Trójkolorowymi” aż do 2026 roku, więc Zidane musi obejść się smakiem. Okazuje się jednak, że w ostatnim czasie emerytowany pomocnik otrzymał aż trzy oferty prowadzenia innych reprezentacji! O angaż 51-latka starały się związki z USA, Portugalii oraz Brazylii. Wszystkie zostały jednak przez niego odrzucone. Ciężko więc na ten moment określić przybliżony czas powrotu do pracy byłego piłkarza Juventusu i Realu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem