Zieliński zagra z Anglią? Nowe informacje!

Kibice reprezentacji Polski liczą, że Piotr Zieliński wygra walkę z czasem i po okresie rehabilitacji wskoczy prosto do składu kadry na mecz z Anglią. Jak słyszymy, szanse na to są już bliskie zeru. Linię pomocy trzeba będzie układać bez "Zielka".

Pomocnik Napoli, jako kluczowy zawodnik reprezentacji Polski, został powołany na wrześniowe zgrupowanie z myślą, że ominie dwa pierwsze mecze – z Albanią i San Marino, a wzmocni nas w arcyważnym starciu z Anglikami na PGE Narodowym. Problem w tym, że urazu nabawił się 22 sierpnia – zatem 17 dni temu – i przez te już blisko trzy tygodnie wciąż nie wznowił treningów z drużyną. Dotąd nawet na zgrupowaniu biało – czerwonych trenował indywidualnie, a dyrektor komunikacji Jakub Kwiatkowski informował, że decyzja o jego występie zapadnie we wtorek.

Słyszę, że szanse na to, aby Piotr Zieliński zagrał z Anglią, są niewielkie… Uraz uda jest bardzo bolesny i trwa wyścig z czasem. Dziś piłkarz Napoli trenował indywidualnie, teraz pracuje z fizjoterapeutami. Może uda się zdążyć, ale na ten moment – jest ciężko – pisze na Twitterze Sebastian Staszewski z Interii.

https://twitter.com/s_staszewski/status/1434960835571552256?s=21

Sytuacja zdaje się wyglądać bliźniaczo podobnie do tej, w której w czasie Euro znalazł się Jakub Moder. PZPN i otoczenie reprezentacji do ostatnich chwil utrzymywało, że decyzja o jego występie zapadnie tuż przed spotkaniem ze Szwecją – tymczasem z medycznego punktu widzenia było jasne, że do gry jest niezdolny. „On prawie zerwał więzadła w kolanie w meczu z Hiszpanią. Ale nie mogłem powiedzieć, że nie zagra. Musiałem mówić tak, jak mówiłem, że decyzja będzie w ostatniej chwili, żeby wprowadzić nieco zamieszania pod kątem naszych rywali” – przyznał po fakcie Jakub Kwiatkowski.

Podobnie z Zielińskim – nie sposób przewidywać, że po 3 tygodniach indywidualnych treningów, nagle wskoczy prosto do składu na Anglię.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem