Zhiqiang „shad0w” Zhao wraca! 20-latek zagra w LGD Gaming

Po trwającej blisko pół roku przerwei Zhiqiang "shad0w" Zhao wraca do gry. Były jungler MAD Lions zasilił szeregi chińskiej organizacji LGD Gaming.

Włoski zawodnik zeszły rok mógł zdecydowanie uznać za udany. „shad0w” po raz pierwszy zagrał bowiem w najwyższej europejskiej lidze (LEC), a co więcej – wyjechał ze swoim MAD Lions na mistrzostwa świata. Międzynarodowy turniej nie był jednak tak udany, gdyż europejska formacja zakończyła udział w rozgrywkach na fazie grupowej zajmując odległe 19-20. miejsce. Po zakończeniu sezonu pojawiły się plotki o chęci opuszczenia zespołu przez Włocha, które okazały się być prawdziwe.

Zobacz również: Barney „Alphari” Morris przesunięty na ławkę rezerwowych Team Liquid!

20-latek od początku roku pozostawał bez drużyny. W letnim splicie znów zobaczymy go na Rifcie, jednak nie w Europie. „shad0w” został bowiem zaprezentowany jako nowy zawodnik chińskiego LGD Gaming, które ma za sobą bardzo nieudaną pierwszą część sezonu. LGD jeszcze niedawno walczyło o najwyższe cele w Chinach, a wiosnę zakończyli na 14. miejscu. Zhao zastąpi w drużynie Dinga „Kuiego” Zi-Hao, jednak nie jest jeszcze jasne, czy „Kui” zostanie w drużynie jako zmiennik.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem