Zdzisław Kręcina skomentował decyzję Zbigniewa Bońka. Wbił szpilkę!

Były sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej, a następnie kandydat na prezesa PZPN, Zdzisław Kręcina, ocenił decyzję Zbigniewa Bońka o rozstaniu się z Jerzym Brzęczkiem. W pewnym momencie nieco zakpipł z obecnego szefa piłkarskiej federacji!

Od Chicago po Wodzisław wszyscy wiedzą, kto powinien być papieżem, natomiast obsada pozycji selekcjonera reprezentacji Polski na kilka miesięcy przed Euro pozostaje w sferze domysłów. Wszystko przez to, że niespodziewanie Zbigniew Boniek postanowił rozstać się z Jerzym Brzęczkiem. Selekcjoner, który awansował na mistrzostwa Europy i utrzymał się w trudnej grupie Ligi Narodów, nie będzie miał szansy poprowadzenia zespołu na wielkim turnieju. Tę decyzję prezesa PZPN na łamach sport.pl skomentował były sekretarz generalny.

„Znam go prawie 40 lat i jego decyzja ani trochę mnie nie dziwi. Najlepiej jakby teraz sam został selekcjonerem. To byłoby w jego stylu”, powiedział Zdzisław Kręcina.

– Ta decyzja się nie broni! Skoro Zbyszek postawił na Jerzego Brzęczka, a ostatnio zapewniał, że nie ma tematu jego zwolnienia, to z ludzkiego, ale też sportowego punktu widzenia, nie było podstaw do zwolnienia – dodał były sekretarz generalny.

https://twitter.com/Noblebetpl/status/1351167416529776646

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem