Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem! Prezes PZPN zdradził jak się czuje…

Zbigniew Boniek kolejną osobą w polskim futbolu, u której wykryto zakażenie wirusem SARS-COV2. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej poinformował o tym fakcie w swoich mediach społecznościowych.

„Niestety, mnie też dopadł COVID-19. Czuję się dobrze i mam nadzieję, że szybko zobaczymy się na stadionach. Dbajcie o siebie, zdrowie jest jedno” – napisał. Wpis Zbigniewa Bońka wywołał lawinę szczerych życzeń powrotu do zdrowia. Na szczęście, prezes PZPN, przynajmniej jak sam twierdzi, czuje się dobrze i przechodzi chorobę w sposób łagodniejszy niż miało to miejsce choćby w przypadku Jerzego Brzęczka.

Przypomnijmy, że selekcjoner kadry na przełomie września i października dość ciężko przeszedł zakażenie koronawirusem. Spędził je w izolacji, z wysoką temperaturą i uporczywym kaszlem, który dokuczał mu jeszcze w trakcie ostatniego zgrupowania reprezentacji. Brzęczek dołączył na nie rzutem na taśmę, wciąż nie czując się dobrze.

https://twitter.com/boniekzibi/status/1320282857638629376?s=21

Zbigniew Boniek jest kolejną osobą w rodzinie Bońków, która musi borykać się z zakażeniem. Jak zdradził jeszcze na początku pandemii, syn, żona i dwie córki mieszkające we Włoszech przeszły chorobę już wiosną.

„Na szczęście wszyscy asymptomatyczne, bez widocznych objawów” – mówił wówczas „Zibi”.

Dołączamy się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia!

Frustracja Krychowiaka. Rozbity nos, nieuznany gol i… czerwona kartka!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem