Zbigniew Boniek w #hot16challenge! Prezes PZPN rapuje o… Najmanie (video)

Zbigniew Boniek dołączył do akcji #hot16challenge2, która popularyzuje zbiórkę pieniędzy na rzecz walki z pandemią. Właśnie opublikował swoją "szesnastkę". O czym rapuje prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej? Nawiązuje choćby do... Marcina Najmana.

Wykonanie krótkiego rapowego kawałka zajęło Zbigniewowi Bońkowi zaledwie 30 sekund. Choć ewidentnie zostało zrealizowane w całkiem profesjonalnej scenerii. Prezes PZPN nie zwykł pękać przed tego typu akcjami. Tyle co robił pompki, życząc jak najlepiej obchodzącemu 99. rocznicę powstania Przeglądowi Sportowemu. Teraz przywdział słuchawki i spróbował… zarapować. Jak wyszło? Lepiej od prezydenta Andrzeja Dudy, czy gorzej? Zasłużył na memy, czy bardziej pochwały? A może to zupełnie nieistotne, wszak cel akcji jest inny i w gruncie rzeczy cała sprowadza się do tego, że muzykę wykonują ludzie, którzy niekoniecznie potrafią to robić. Oceny pozostawiamy każdemu z osobna.

„Na Twitterze smutno, mętnie, ale odkryłem Najmana, jest pięknie”

Zbigniew Boniek nie byłby sobą, gdyby w tekście nie umieścił jakiejś charakterystycznej szpileczki. Taka poleciała w kierunku jego ulubionego fightera Marcina Najmana. „I to tyle z rapowania. Wracamy do życia, piłki i grania”.

Zibi, inaczej niż większość dotychczasowych twórców, nie nominował konkretnych osób do dalszego szerzenia akcji #hot16challenge. Zachęcił do udziały wszystkich, którzy chcieliby pomóc w walce z koronawirusem.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem