Zawodnik Heroic z dodatnim wynikiem testu na COVID-19!

Kłopoty duńskiego Heroic. Na dzień przed startem main eventu IEM Cologne 2021 jeden z zawodników otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19, a cała drużyna została poddana kwarantannie.

W ostatnim czasie w obozie Heroic dzieje się bardzo dużo. Z drużyną do Kolonii nie udał się trener, Nicolai „HUNDEN” Petersen. Powodów tej decyzji nie poznaliśmy, jednak może mieć to związek ze spekulacjami o ewentualnym objęciu sterów w Astralis właśnie przez „HUNDENA”. To jednak nie koniec zawirowań na chwilę przed startem IEM Cologne 2021.

Zobacz również: x-kom AGO wciąż w najlepszej trzydziestce rankingu HLTV

Cały zespół udał się do Niemiec i od razu poddał się izolacji do czasu przejścia testów na obecność koronawirusa. Niestety, ale jeden z nich wykazał wynik pozytywny. Nie wiemy jednak, który z zawodników jest chory – w oświadczeniu czytamy jedynie o tym, że czuje się on dobrze i nie wykazuje żadnych objawów. Kwarantanna została więc przedłużona, a przecież już jutro rozpoczną się rozgrywki. Na szczęście żaden z graczy nie miał kontaktu z innymi uczestnikami turnieju. Podjęto więc decyzję, że ekipa Caspera „cadiaNa” Møllera rozegra swoje mecze w pokojach hotelowych. O sytuacji wie już niemiecki sanepid, który poinformował Heroic oraz ESL o krokach, które muszą podjąć.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem