Zawodnicy olimpijskiej reprezentacji Niemiec opuścili boisko podczas meczu. Skandal w tle!

Podczas meczu towarzyskiego olimpijskiej reprezentacji Niemiec z Hondurasem zawodnicy "Die Mannschaft" opuścili boisko w 87. minucie. Powodem takiego zachowania miały być rasistowskie ataki jednego z zawodników.

Reprezentacja Niemiec wytypowana na igrzyska w Tokio przygotowuje się do startu turnieju. Z tego powodu zdecydowano o rozegraniu spotkania towarzyskiego z Hondurasem w formacie 3 razy po 30 minut. Honduras dobrze rozpoczął mecz zdobywając bramkę, jednak do wyrównania doprowadził Felix Uduokhai. Wynik 1:1 utrzymywał się do 87. minuty, kiedy to wszyscy zawodnicy zza naszej zachodniej granicy opuścili boisko.

Zobacz również: Boniek skomentował aferę Szpakowski vs Borek. “To jest nasza narodowa rzecz…”

Jak czytamy we wpisie opublikowanym na profilu reprezentacji Niemiec spotkanie zostało przerwane ze względu na rasistowskie ataki w stronę jednego z zawodników. Mowa o zawodniku Herty Berlin, Jordanie Torunarihu. Głos w sprawie zabrał selekcjoner, Stefan Kuntz. 58-latek stwierdził, że nie widział możliwości kontynuacji gry po takim incydencie. Honduraski związek piłki nożnej tłumaczy, że musiało dojść do nieporozumienia.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem