Zasłużony piłkarz Realu chce odejść. Co na to Zidane?

Każdy kolejny dzień przynosi mocne doniesienia z rynku transferowego w Hiszpanii. Jak podaje dziś dziennik "Marca", na jak najszybsze znalezienie mu nowego pracodawcy naciska Keylor Navas - niezadowolony z obecnej pozycji w kadrze Królewskich.

Navas to trzykrotny zdobywca Ligi Mistrzów w barwach Królewskich. Piłkarz, który bezapelacyjnie dał wiele drużynie, ale dziś jego rolą jest ławka rezerwowych i naciskanie na bramkarza pierwszego wyboru, jakim zostal Tibaut Courtois. Nic nie wskazuje na to, by Zinedine Zidane miał zamiar zamieszać w hierarchii, co skłania Kostarykanina do coraz wyraźniejszego komunikowania władzom Realu chęci odejścia.

Zdaniem „Marki”, Hiszpanie rozglądają się za potencjalnym zastępstwem. Najlepiej doświadczonym golkiperem, który – gdyby zaszła taka potrzeba – mógłby przejąć rolę Navasa przynajmniej do końca sezonu. Później do Madrytu może wrócić uważany za duży talent Ukrainiec Andrij Łunin, aktualnie wypożyczony do Realu Valladolid. Pytanie, czy 20-latek w nadchodzących miesiącach zbierze tam wystarczające szlify. Biorąc pod uwagę jak mocną pozycję ma Jordi Masip, który – zgodnie z przewidywaniami – wyszedł w pierwszym składzie Valladolid na otwierające sezon spotkanie z Betisem.

Wracając do Keylora Navasa, od dłuższego czasu mówi się, że Kostarykanina chętnie ściągnąłby do PSG Thomas Tuchel. Taki ruch zagwarantowałoby bramkarzowi utrzymanie poziomu zarobków z Realu i dalszą grę na najwyższym europejskim poziomie.

Nie wyklucza się, że Navas mógłby być też częścią dealu z Paryżem, gdyby do Realu udało się jednak ściągnąć Neymara. Dzisiejsze L’Equipe podaje dość szokującą informację, jakoby PSG odrzuciło ofertę z Madrytu, na którą składało się 100 milionów euro plus trójka piłkarzy: Gareth Bale, James Rodriguez i wspomniany właśnie Keylor Navas.

Powoli tracimy rachubę, jaka w takim razie oferta może zadowolić paryżan. Niemniej: saga trwa w najlepsze.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem