Zaskakujące zmiany w PACT – „Goofy” opuszcza organizację!

Karuzela transferowa na polskiej scenie CS:GO trwa. Po zmianach w AVEZ, Illuminar i x-kom AGO nadszedł czas na PACT. Z organizacją pożegnał się dziś Krzysztof "Goofy" Górski.

Górski występował w barwach Actina PACT od sierpnia 2019 roku. Do organizacji trafił po epizodach w Venatores oraz x-kom Team, gdzie pokazywał się z bardzo dobrej strony. Dziś jednak jego przygoda z PACT dobiega końca. O odejściu z organizacji poinformował na swoich mediach społecznościowych.

Z dniem dzisiejszym rozstaję się z PACT i zostaję wolnym agentem. Chciałbym podziękować chłopakom z drużyny oraz całemu staffowi za dobrze spędzony czas. W każdej drużynie kiedyś nadejdzie czas na zmiany, przyszła pora i na nas. Życzę chłopakom powodzenia w dalszej drodze – pisze „Goofy” na swoim profilu na Facebooku

Zobacz również: Kamil „KEi” Pietkun i Kacper „Kylar” Walukiewicz wykupieni z AVEZ!

Krzysztof „Goofy” Górski razem z PACT zdobył kilka trofeów. Najważniejszymi osiągnięciami były zwycięstwa w dwóch edycjach Polskiej Ligi Esportowej oraz dwukrotne znalezienie się w najlepszej czwórce ESL Mistrzostw Polski. Przyszłość 20-latka nie jest jeszcze znana.

https://twitter.com/PACT_gg/status/1347181510957346818

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem