Zaskakująca zmiana sytuacji Arkadiusza Milika w Napoli! Promyk nadziei?

Arkadiusz Milik nie został zgłoszony do rozgrywek Serie A, ani do Ligi Mistrzów. Najbliższe tygodnie miał spędzić na zajęciach indywidualnych. Zdjęcia z treningów Napoli wskazują jednak, że Arek ćwiczy razem z zespołem!

Pośród wszystkich złych informacji, jakie dostaliśmy ostatnio na temat jego sytuacji klubowej, ta byłaby całkiem dobra! Oczywiście, Arkadiusz Milik może być traktowany przez Gennaro Gattuso jak piąte koło u wozu, dodatkowy zawodnik do treningu, ale to i tak bez porównania lepsze niż kilka miesięcy indywidualnych zajęć z trenerem fitness czy innym banitą, akurat niepotrzebnym drużynie. Reprezentant Polski naraził się władzom Napoli. Już po zamknięciu letniego okienka dyrektor sportowy klubu potwierdził, że „pociąg odjechał”.

„Kilkukrotnie proponowałem mu przedłużenie umowy. Dokonał wyboru” – uciął temat Cristiano Giuntori. Kiedy w czasie meczów Serie A widzimy obrazki Gennaro Gattuso ściskającego się po bramce z Victorem Osimnehem, dochodzimy do wniosku, że Milik poszedł w głęboką odstawkę i nikomu w Neapolu nie jest potrzebny.

Być może jednak stwierdzono, że przyda się do jakościowego treningu. W zespole są różne kłopoty – kontuzje, choroby, wirusy. Lepiej mieć na zajęciach Arkadiusza Milika niż sięgać po juniorów z drugiej drużyny.

„Zdjęcia z treningu Napoli. Jeden szczegół: Arek Milik też trenuje z zespołem. Wykreślony z Ligi Europy i Serie A, ale nie z sesji u Gattuso – zauważyli prędko dociekliwi kibice.

Jeśli sytuacja utrzyma się do zimy, napastnik reprezentacji Polski będzie mógł uczestniczyć w zajęciach Napoli, to jednak łatwiej będzie uwierzyć w jego słowa o tym, że „trzy miesiące bez gry nie zrobią mu krzywdy”.

Nowa fryzura Cristiano Ronaldo na kwarantannie. Szok!

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem