Zaproszenia do EPL S14 rozesłane. W lidze zagra czterech Polaków

W ten weekend poznaliśmy wszystkie zespoły, które powalczą o tytuł 14. sezonu ESL Pro League. W rozgrywkach udział weźmie czterech reprezentantów Polski.

14. sezon ESL Pro League będzie pierwszym turniejem rozgrywanym po przerwie wakacyjnej. Pierwotnie zakładano, że rozgrywki odbędą się na Malcie, jednak ESL wycofał się z tej decyzji. Powodem była aktualna sytuacja pandemiczna związana z wariantem delta COVID-19 i brak wsparcia ze strony władz samej Malty. Zadecydowano więc, że wszystkie spotkania odbędą się w trybie online.

Zobacz również: „ALEX” i „mezii” prowadzą rozmowy w sprawie dołączenia do Fnatic

Do piątku nie wiedzieliśmy kto uzupełni stawkę zespołów, które już wcześniej były pewne udziału w rozgrywkach. Spokojnie spać mogło trzech Polaków – Olek „hades” Miskiewicz i Paweł „dycha” Dycha (ENCE) oraz Michał „MICHU” Mueller (Evil Geniuses). Teraz wiemy już, że w rozgrywkach zobaczymy jeszcze jednego reprezentanta naszego kraju. Mowa o Mateuszu „mantuu” Wilczewskim z OG. Jego organizacja została beneficjentem wycofania się z zawodów ekipy 100 Thieves, która była jednym z zespołów partnerskich. Organizatorzy nie mogli znaleźć zastępcy i finalnie zaproszono właśnie OG.

Pełna lista zaproszonych drużyn prezentuje się następująco:

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem