On to ma! Tylko dwóch piłkarzy z lepszym wynikiem od reprezentanta Polski

Skrzydłowy reprezentacji Polski miał bezpośredni udział już w 17 golach swojego zespołu w kalendarzowym roku 2019. Nowy sezon znów zaczyna mocno. Nic dziwnego, że Hull City wcale nie kwapi się, aby go sprzedawać, mimo że już czwarte okno transferowe z rzędu słychać, że transfer może się wydarzyć w każdej chwili.

Kamil Grosicki to najlepiej zarabiający piłkarz drugoligowego Hull City. Co tydzień inkasuje 25 tysięcy funtów. Od połowy 2017 roku, kiedy jego zespół spadł na zaplecze Premier League, w każdym okienku transferowym przypomina się, że Polak jest istotnym obciążeniem dla budżetu i piłkarzem przeznaczonym do sprzedaży. Po czym albo okazuje się, że nie ma wystarczająco godnych ofert na 31-letniego zawodnika, na którego wydano 9 milionów euro, albo Hull wcale tak bardzo nie zależy na wypchnięciu z klubu zawodnika, który – mówiąc w stylu Mateusza Borka – ma numery. Robi liczby.

Miniony sezon zakończył z bilansem dziewięciu goli i dwunastu asyst. Gdyby liczyć statystyki za kalendarzowy rok 2019, lepsze liczby w Championship ma tylko dwóch piłkarzy – Algierczyk Said Benrahma i Fin Teemu Pukki. A licznik wciąż się kręci!

Była czwarta minuta sobotniego meczu ze Swansea, gdy – cytując Hull City News – Grosicki znowu zrobił to, co potrafi najlepiej. Dograł piłkę z lewej strony, kierując ją płaskim, mocnym kopnięciem w światło bramki. Najpierw chwila konsternacji: trafił bezpośrednio, czy jednak Daniel Batty dziubnął piłkę końcem dużego palca? W końca sam zainteresowany rozwiał wątpliwości, a gola zapisano 21-letniemu Anglikowi.

Duch Adama Nawałki ciągle żywy…

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem