Zalewski przyłapany na imprezie. Będzie miał problemy?

08.10.2021
Wizerunkowy strzał w oba kolana - tak można podsumować transmisję na żywo, którą kolega Nicoli Zalewskiego udostępnił na Instagramie. Piłkarz, który z przyczyn osobistych nie przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski, został nagrany na imprezie.

Kilka tygodni temu dotarła do nas smutna informacja: zmarł Krzysztof Zalewski, ojciec Nikoli, który przez lata zmagał się z chorobą nowotworową. Przed śmiercią zdążył zobaczyć na własne oczy syna, wybiegającego w koszulce reprezentacji Polski w meczu z San Marino. Obrazki z tego spotkania, łzy dumnego z syna ojca, to jedne z najbardziej wzruszających momentów ostatnich lat w polskiej piłce. W rewanżowym starciu z San Marino już młodego Zalewskiego nie zobaczymy – po śmierci ojca selekcjoner dał mu wolne, by pobył z rodziną.

Paulo Sousa na konferencji prasowej: – Nicola Zalewski nie będzie w stanie być z nami, to dla niego trudny czas. Musi być z rodziną. Wspieramy go.

Znajomy Zalewskiego na transmisji LIVE z imprezy: – Mourinho, dzisiaj jaramy, odpieprzamy.

Nie zamiaru jakkolwiek pouczać Zalewskiego. Rozumiemy, że to trudny czas, który każdy człowiek próbuje odreagować na swój sposób. W czasie zgrupowania reprezentacji Polski, które opuścił z powodów osobistych, zdecydowanie powinien się jednak powstrzymać od tego typu aktywności internetowych.

I to w zasadzie nie zarzut do samego Zalewskiego, a jego znajomych. Czy dobry kolega udostępniłby taki film, w którym wymienia z nazwiska także trenera Nikoli z Romy, Jose Mourinho?

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem