Załamany Juergen Klopp. Menedżerowi Liverpoolu łamał się głos [WIDEO]

Liverpool FC jest praktycznie bez szans na obronę mistrzowskiego tytułu. W sobotę ustanowil najbardziej niechlubną passę w erze Juergena Kloppa - przegrał w Premier League trzeci mecz z rzędu. Menedżer, pytany po meczu o mistrzowskie szanse LFC, zaskakująco się rozkleił.

Juergen Klopp jest realistą. Wielokrotnie mówił już, że strata do bezbłędnego Manchesteru City może być trudna do odrobienia. Sobotnia porażka z Leicester 1:3 nie była w żadnej mierze przełomowa w tej kwestii. Jedynie jeszcze bardziej zwiększyła stratę do City. Liverpool ma na koncie niezmiennie 40 punktów, ekipa Pepa Guardioli – 53 i jedno spotkanie zaległe. To przepaść.

Konstatacja, że tytułu mistrzowskiego nie da się w tym sezonie obronić, najwyraźniej wciąż wywołuje u Juergena Kloppa silne emocje.

Czy straciliście szanse na tytuł? – zapyta ł Kloppa reporter. Po chwili pauzy odpowiedział załamującym się głosem: „Nie mogę w to uwierzyć, ale tak: straciliśmy szansę na obronę mistrzostwa. Szczerze, myślę, że nie jesteśmy już w stanie nadrobić tej straty”.

Opinia menedżera Liverpoolu zapewne nie wywoła większego poruszenia w szatni zespołu. Tam ta wiara już również wygasła, a pierwsi zawodnicy – choćby Andy Robertson – mówili na głos o tym, że nie biorą już udziału w walce o tytuł.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem