Zakwalifikowali się na Euro, ale w nim nie zagrają. Jedenastka nieobecnych

Ich drużyny narodowe zagrają na EURO 2020, ale sami na turnieju mistrzowskim nie wystąpią. Kto znalazł się w jedenastce największych nieobecnych według InsideFootball?

W wielu przypadkach o miejscu nieobecnych na EURO 2020 zadecydowała kontuzja, ale nie tylko. Marco Reus zdecydował, że po wyczerpującym sezonie potrzebuje odpoczynku i dlatego nie zobaczymy go na mistrzostwach Europy. Są również piłkarze, którzy nie znaleźli uznania w oczach selekcjonerów swoich krajów. Kłopot bogactwa Didiera Deschampsa sprawił, że zabrakło miejsca dla Theo Hernandeza czy Eduardo Camavingi. Anglicy zaś powołali aż czterech klasowych prawych obrońców (Trippier, Alexander-Arnold, James, Walker), a i tak mają nieobecnego na tej pozycji, który prezentuje dobry, europejski poziom – Wan Bissakę z Manchesteru United.

Jedenastka zakwalifikowanych, ale nieobecnych na EURO 2020:

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem