Zakład bez ryzyka

26.11.2021
Zakład bez ryzyka to jedna z najpopularniejszych promocji bukmacherskich ostatnich lata. W ramach tej promocji gracze mogą obstawić bezpieczny zakład z gwarancją zwrotu środków w przypadku przegranego kuponu. Zakłady bez ryzyka najczęściej są częścią oferty powitalnej, choć także stali klienci bukmacherów mogą liczyć na takie prezenty. W tym artykule dowiesz się, czym właściwie jest zakład

Zakład bez ryzyka to jedna z najpopularniejszych promocji bukmacherskich ostatnich lata. W ramach tej promocji gracze mogą obstawić bezpieczny zakład z gwarancją zwrotu środków w przypadku przegranego kuponu. Zakłady bez ryzyka najczęściej są częścią oferty powitalnej, choć także stali klienci bukmacherów mogą liczyć na takie prezenty. W tym artykule dowiesz się, czym właściwie jest zakład bez ryzyka, w jaki sposób można do odebrać i wykorzystać, a także, którzy bukmacherzy w Polsce mogą zaoferować swoim klientom zakład bez ryzyka.

Na wstępie warto zaznaczyć, że zakład bez ryzyka coraz częściej jest określany mianem cashbacku. W praktyce jednak, te pojęcia różnią się nie znacznie, ponieważ zakład bez ryzyka zazwyczaj zakłada zwrot od przegranego zakładu, podczas gdy cashback może obejmować także zakłady wygrane, a także być przyznawany za grę w pewnym okresie czasu. Tak czy inaczej, jest to kolejny sposób na to, aby pozyskać dodatkowe środki potrzebne do obstawiania zakładów bukmacherskich. Jeśli dopiero przymierzasz się do otworzenia pierwszego konta bukmacherskiego, zakład bez ryzyka to promocja, która może Ci zapewnić przyjazne wejście w świat bukmacherski bez narażania swojego kapitału. W tym miejscu dowiesz się wszystkiego na temat zakładów bez ryzyka oraz cashbacku.

 

Zakład bez ryzyka – popularna forma promocji bukmacherskiej

Z zakładem bez ryzyka najczęściej spotkamy się w ramach promocji powitalnej, kiedy o bukmacher pozwala swoim klientom obstawić pierwszy zakład po dokonaniu wpłaty bez narażania swojego kapitału na szwank. Zasady tej promocji są bardzo proste – jeśli nasz zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam stawkę zakładu, po odliczeniu 1 2-procentowego podatku od stawki. Warto wczytać się w regulamin, aby sprawdzić, jaką kwotę należy postawić, aby uzyskać maksymalny zwrot w razie przegranego kuponu. W regulaminie należy zwrócić uwagę także na warunek obrotu, ale o tej kwestii powiemy w dalszej części artykułu.

Aktualnie, zakłady bez ryzyka cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony typerów i nalezą do grona najpopularniejszych promocji bukmacherskich. Poniżej będziemy opisywać przykładowe promocje dostępne u legalnych bukmacherów, co pokaże, jak wiele serwisów posiada taki właśnie prezent dla swoich nowych klientów. Przyczyna popularności tej promocji jest prosta: zakład bez ryzyka pozwala nam powalczyć o pokaźne wygrane bez narażania swojego kapitału. W razie wygranej nie musimy również martwić się warunkiem obrotu. To wszystko sprawia, że dobry zakład bez ryzyka może być dla graczy bardziej opłacalny, aniżeli zwykła premia depozytowa.

Zakład bez ryzyka czy cashback?

Warto jak najszybciej ustalić różnicę pomiędzy zakładem bez ryzyka a cashbackiem. W dużej mierze są to pojęcia spokrewnione i bliskoznaczne, ponieważ zakładają zwrot środków. Najprościej rzecz ujmując, każdy zakład bez ryzyka to cashback, ale nie każdy cashback to zakład bez ryzyka. Cashback może odwoływać się do większej grupy zakładów. Przykładowa promocja tygodniowa: jeśli gracz obstawi wybrane zakłady bukmacherskie i w danym tygodniu zanotuje stratę, wówczas bukmacher zwraca mu 25% zsumowanych stawek. Takie promocje cieszą się zainteresowaniem stałych klientów, którzy regularnie korzystają z usług konkretnego bukmachera.

Zakład bez ryzyka w zamyśle powinien również zwracać nam 100% stawki (po odliczeniu podatku). W końcu to rozumiemy pod pojęciem „bez ryzyka”. Jeśli nasz zakład okaże się przegrany, chcemy otrzymać pełny zwrot, a nie tylko część. Z kolei cashback bazuje na dużo bardziej elastycznych zasadach i może oferować dowolny zwrot. A zatem, choć są to podobne pojęcia i wielu graczy używa je wymiennie, w praktyce cashback nie zawsze jest zakładem bez ryzyka.

Czym się różni zakład bez ryzyka od darmowego zakładu?

Początkujący gracze mylą również pojęcia zakładu bez ryzyka oraz darmowego zakładu. To dwie odrębne promocje, które wbrew pozorom mają ze sobą niewiele wspólnego. Freebet, czyli darmowy zakład to prezent od bukmachera. Możemy go otrzymać na start w serwisie lub za wykonanie określonego zadania promocyjnego. Otrzymujemy środki, które pozwolą nam obstawić zakład bez angażowania naszego kapitału. A zatem, w pewnym sensie rzeczywiście jest to zakład bez ryzyka, jako iż nie musimy tutaj narażać na szwank naszych środków.

Różnice są jednak następujące: Zakład bez ryzyka zawsze obstawiamy za nasze pieniądze. Możemy jedynie otrzymać zwrot środków w sytuacji, gdy zakład okaże się przegrany. Z kolei w darmowym zakładzie gracze otrzymują środki od bukmachera potrzebne do obstawienia zakładu. Freebet jest zazwyczaj objęty warunkiem obrotu, niezależnie od jego rozstrzygnięcia. Warto także wczytać się w regulamin promocji, ponieważ w wielu przypadkach, od ewentualnej wygranej z kuponu zawartego za freebet odejmowana jest stawka takiego zakładu.

W jaki sposób można wykorzystać zakład bez ryzyka?

Typerzy obstawiający zakład bez ryzyka mogą sobie pozwolić na nieco więcej swobody w budowaniu kuponu. W tym momencie można podjąć większe ryzyko i obstawić zakład z wyższym kursem całkowitym, aby powalczyć o większe wygrane. Skoro nie narażamy się na stratę, dlaczego nie zagrać odważniej? W praktyce, wiele zależy od regulaminu promocji, ponieważ zakład bez ryzyka musi spełniać określone wymogi opisane w regulaminie. Często musi to być zakład AKO z określoną liczbą zdarzeń oraz z minimalnym kursem. Warunkiem może być także minimalna stawka zakładu.

Jeszcze przed zarejestrowaniem konta warto sprawdzić, co dokładnie oferuje graczom zakład bez ryzyka. To właśnie od regulaminu promocji zależy, czy wybrana promocja rzeczywiście okaże się dla nas atrakcyjna, czy też narazi nas na straty (np. warunek obrotu niezależnie od rezultatu zakładu). Sama procedura wykorzystania zakładu bez ryzyka jest prosta i wygląda następująco:

1. W pierwszej kolejności zarejestruj konto i koniecznie wykorzystaj kod promocyjny, który może być konieczny do otrzymania zakładu bez ryzyka. W serwisie ŁączyNasPasja znajdziesz aktualne kody bonusowe do legalnych bukmacherów.

2. Po rejestracji konta warto od razu przejść proces weryfikacji, jako iż niektórzy bukmacherzy oferują prezent powitalny tylko zweryfikowanym klientom. W tym celu należy załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości w ustawieniach konta.

3. Dokonaj pierwszej wpłaty. Koniecznie sprawdź, jaki jest maksymalny cashback przy zakładzie bez ryzyka. Jeśli jest to 200 PLN i chcesz wykorzystać pełny potencjał tej promocji, wpłać przynajmniej 250 PLN. Gracze muszą bowiem pamiętać o podatku od stawki.

4. Czas postawić zakład bez ryzyka. W regulaminie promocji możesz sprawdzić, jakie warunki musi spełniać taki kupon i jaki ma być jego minimalny kurs. Pamiętaj, że cashback od przegranego zakładu otrzymasz tylko wtedy, jeśli spełniał on warunki promocji!

5. Jeśli zakład bez ryzyka nie jest objęty warunkiem obrotu, niezależnie od tego czy zakład okaże się wygrany czy przegrany, możesz od razu wypłacić środki lub przeznaczyć je na dalszą grę. Czasami jednak konieczne jest obrócenie środkami otrzymanymi w ramach cashbacku.

I to w zasadzie wszystko, co warto wiedzieć na temat prawidłowego wykorzystania zakładu bez ryzyka. Zawsze należy zwrócić uwagę na zapisy regulaminu, w którym możemy znaleźć wszystkie informacje niezbędne do prawidłowego skorzystania z tej promocji.

Zakład bez ryzyka a podatek od stawki

Kilkukrotnie wspomnieliśmy już o podatku od stawki. To główny powód, dla którego coraz większa liczba bukmacherów decyduje się na stosowanie bezpieczniejszej nazwy cashback, aniżeli zakład bez ryzyka. W praktyce, obstawiając taki zakład narażamy się na pewne straty, a konkretniej, na 12% stawki zakładu. Tyle wynosi obowiązujący u legalnych bukmacherów podatek od stawki. Kwota ta nie jest uwzględniana przy wypłacaniu cashbacku. Prosty przykład: bukmacher oferuje cashback 100% do 100 PLN. Obstawiasz zakład za 100 PLN, z czego 12 PLN zostanie przeznaczone na podatek. W rezultacie, finalna stawka to 88 PLN, a co za tym idzie, tyle właśnie wyniesie cashback, który otrzymasz.

Bukmacherzy bardzo często informują klientów o tym, jak postawić zakład, aby odebrać maksymalny cashback przy ewentualnej porażce. Nawiązując do powyższego przykładu, aby otrzymać pełny zwrot, czyli 100 PLN, zakład należy postawić za przynajmniej 114 PLN. Podatek wyniesie wówczas 13 zł z hakiem, a zatem finalna stawka wyniesie ok. 100 zł. Podatek od stawki to kolejna z kwestii, którą musimy uwzględnić stawiając zakład bez ryzyka.

 

Legalni bukmacherzy oferujący zakład bez ryzyka

Na pewno zastanawiasz się, u których bukmacherów w naszym kraju można wykorzystać zakład bez ryzyka. Jak już mówiliśmy, jest to bardzo popularna promocja, dzięki czemu, co najmniej kilka serwisów oferuje swoim klientom taki bonus na start. W serwisie ŁączyNasPasja dostępny jest ranking bukmacherów, w którym podajemy aktualne kody bonusowe oraz porównujemy oferty na start. To duże ułatwienie, jeśli szukasz optymalnego bukmachera, który zapewni Ci zakład bez ryzyka lub cashback w ramach promocji powitalnej. Na chwilę obecną, zakład bez ryzyka jest dostępny w przynajmniej jedenastu serwisach bukmacherskich. Oto one:

Zakład 333 PLN bez ryzyka w LV BET

Na początek pakiet powitalny 3333 PLN dostępny w serwisie bukmacherskim LV BET. W skład tego pakietu wchodzą trzy bonusy, a mianowicie: klasyczny bonus 1500 PLN przy pierwszej wpłacie, klasyczny bonus 1500 PLN przy drugiej wpłacie oraz zakład bez ryzyka 333 PLN. Zakład bez ryzyka możesz otrzymać po zrealizowaniu trzeciej wpłaty w serwisie bukmacherskim LV Bet. Pierwszy zakład, który postawisz po dokonaniu trzeciego depozytu będzie właśnie zakładem bez ryzyka. Na jakie warunki musimy uważać? Przede wszystkim, na zakład bez ryzyka należy przeznaczyć przynajmniej 25 PLN. Powinien to być zakład pojedynczy lub kombinacyjny o minimalnym kursie 1,75. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot maksymalnie do kwoty 333 PLN. Zwrot trafi na konto bonusowe i należy go obrócić jednokrotnie po kursie 1,75. Resumując wszystkie warunki, zakład bez ryzyka LV BET to jedna z lepszych promocji tego rodzaju na polskim rynku bukmacherskim.

Zakład bez ryzyka 600 PLN w Fortunie

Atrakcyjny zakład bez ryzyka posiada w swojej ofercie również bukmacher Fortuna. Tutaj sprawa jest o tyle prosta, że zwrot dotyczy pełnej stawki wraz z podatkiem od stawki. Innymi słowy, jeśli postawisz 600 PLN, tyle właśnie otrzymasz w ramach zwrotu. Oczywiście możesz zdecydować się na mniejszy zakład. Należy pamiętać o tym, aby zakład bez ryzyka postawić w przeciągu 5 dni od momentu rejestracji. Jeśli przegrasz, otrzymany zwrot wystarczy przeznaczyć na dowolny zakład, aby zrealizować warunek obrotu. Po za zakładem bez ryzyka, nowi klienci bukmachera Fortuna mogą również otrzymać darmowy zakład o wartości 20 PLN. W praktyce otrzymujemy punkty, które możemy zamienić właśnie na freebet w ramach programu lojalnościowego.

Zakład bez ryzyka 200 PLN w STS

Zakład bez ryzyka jest dostępny również w ofercie największego bukmachera na polskim rynku. Rejestrując konto w serwisie STS gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka z opcją zwrotu do 200 PLN. Co ważne, promocja ta jest dostępna wyłącznie dla tych klientów, którzy zdecydują się wykorzystać kod promocyjny. Po dokonaniu wpłaty pierwszy postawiony kupon będzie zakładem bez ryzyka. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie do kwoty 200 PLN. Otrzymane środki należy obrócić trzykrotnie po kursie 1,91. Pakiet powitalny w STS, poza zakładem bez ryzyka, oferuje również freebet 25 PLN bez depozytu, a także premię powitalną 100% do 1200 PLN na start.

Cashback do 550 PLN w Betclic

Sporym zainteresowaniem ze strony klientów cieszy się również promocja powitalna dostępna w serwisie bukmacherskim Betclic. Jest to cashback do 550 PLN. Tutaj również należy wykorzystać dostępny kod promocyjny. Po rejestracji konta dokonaj pierwszej wpłaty i przejdź do obstawiania pierwszego zakładu bukmacherskiego. Zwrot obejmuje jedynie stawkę po odliczeniu podatku, a zatem, jeśli chcesz wykorzystać pełny potencjał tej promocji, zagraj pierwszy kupon za min. 625 PLN. Jest to jeden z najwyższych cashbacków dostępnych na polskim rynku, aczkolwiek posiada on zasadniczą wadę: dosyć rygorystyczny warunek obrotu. Gracz musi ośmiokrotnie obrócić stawką pierwszego zakładu (pomniejszoną o 12-procentowy podatek od stawki) po minimalnym kursie 2,00.

Zwrot 100 PLN za pierwszy zakład w eWinner

Kolejną promocję związaną z zakładem bez ryzyka znajdziemy w serwisie bukmacherskim eWinner. Tutaj klienci mogą liczyć na zwrot do 100 PLN w przypadku przegranego kuponu. Zasady są bardzo proste, a mianowicie: stawiasz pierwszy kupon za min. 20 PLN po dowolnym kursie. Jeśli chcesz wykorzystać pełny potencjał promocji, zagraj za przynajmniej 113,64 PLN. Jeśli Twój pierwszy kupon po zrealizowaniu depozytu okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie do kwoty 100 PLN. Co szczególnie ważne, w eWinner nie ma warunku obrotu od zakładu bez ryzyka. Otrzymane środki możesz od razu wypłacić ze swojego konta. W ramach promocji powitalnej u tego bukmachera gracze mogą otrzymać także premię 50% do 500 PLN od drugiej wpłaty.

Cashback 1300 PLN w Superbet

Z ciekawą promocją powitalną spotkamy się również w serwisie bukmacherskim Superbet. Tutaj gracze mogą liczyć na cashback do 1300 PLN, aczkolwiek działa on nieco inaczej, niż poprzednie promocje. No to od początku: przy pierwszej wpłacie gracze mogą otrzymać premię 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Od momentu pierwszego depozytu aktywowana jest promocja 7 dni bez ryzyka. Swobodnie obstawiaj dowolne zakłady bukmacherskie, a jeśli pierwszy tydzień zakończysz na minusie, bukmacher zrekompensuje Ci straty przyznając cashback o wartości poniesionej straty. Maksymalny zwrot w Superbet wynosi 1300 PLN. Środki otrzymane w ramach tej promocji należy obrócić dwukrotnie po minimalnym kursie 1,80.

Cashback 1000 PLN za pierwszy nietrafiony zakład w PZBUK

Wielu graczy skorzystało także z promocji powitalnej dostępnej w serwisie bukmacherskim PZBUK. W przypadku tego bukmachera nowi klienci mogą liczyć na cashback 1000 PLN od pierwszego nietrafionego kuponu. Bonus ten posiada kilka atutów: po pierwsze zawsze z niego skorzystasz, ponieważ zostanie on przyznany dopiero w momencie, gdy Twój kupon okaże się przegrany. Nie ma znaczenia czy będzie to pierwszy, czy może 10 kupon. Po drugie, zwrot otrzymujesz w ramach darmowego zakładu wolnego od warunku obrotu. Istnieje tylko jedno ograniczenie: kupony obstawiane w ramach promocji cashback 1000 PLN powinny być zakładami kombinacyjnymi z przynajmniej dwoma zdarzeniami o minimalnym kursie 1,40.

Cashback 100% do 300 PLN w Betters

Zakład bez ryzyka jest dostępny również w ofercie promocyjnej Betters. W przypadku tego bukmachera gracze mogą liczyć na zwrot do 300 PLN, jeśli pierwszy zakład po dokonaniu wpłaty okaże się przegrany. Zakład ten powinien być zawarty za przynajmniej 30 PLN. I tutaj uwaga, jeśli spełnisz dodatkowy warunek, możesz liczyć na cashback także od wygranego kuponu. W tym celu należy postawić zakład KOMBI z przynajmniej trzema zdarzeniami o kursie całkowitym 2,50 lub wyższym. W przypadku takiego kuponu, jeśli okaże się on wygrany, gracz otrzyma cashback 50% do 150 PLN. Zwrot otrzymasz w ramach darmowego zakładu, który należy wykorzystać w przeciągu 72 godzin na obstawienie zakładu SINGLE lub KOMBI po kursie całkowitym min. 1,80.

Zakład bez ryzyka 50 PLN w Betcris

Betcris to stosunkowo młody bukmacher, który niedawno rozpoczął swoją działalność na polskim rynku. Także w przypadku tego bukmachera gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka, choć w tym przypadku nazwa została użyta nieco na wyrost. Gracze mogą bowiem liczyć na cashback 50% do 50 PLN. A zatem, obstawiając pierwszy zakład w Betcris wciąż ryzykujesz utratę połowy stawki. Do promocji kwalifikują się zakłady za min. 20 PLN po kursie minimalnym 1,80. W serwisie nie obowiązuje warunek obrotu, dzięki czemu otrzymane środki możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie zakładów bukmacherskich.

Cashback 50% do 500 PLN na start w Fuksiarzu

Do grona młodych bukmacherów na polskim rynku zalicza się również Fuksiarz. Także w tym miejscu nowy klienci mogą liczyć na bonus powitalny w formie cashbacku. W przypadku tego bukmachera gracze mogą liczyć na zwrot 50% stawki przegranego kuponu maksymalnie do kwoty 500 PLN. Przyznany zwrot nie podlega warunkowi obrotu, dzięki czemu może być od razu przeznaczony na dalsze obstawianie lub wypłacony z konta. Dużą popularnością cieszy się również promocja Cashback bez końca, w ramach której, bukmacher Fuksiarz przyznaje cashback codziennie aktywnym graczom, którzy postawią kupony kwalifikujące się do promocji.

Cashback 600 PLN w Betfan

Ostatnią propozycja na naszej liście jest cashback 600 PLN dostępny w serwisie bukmacherskim Betfan. Jak działa ta promocja? Wystarczy zarejestrować konto i wykorzystać kod bonusowy, a następnie dokonać pierwszej wpłaty za min. 50 PLN. Pierwszy kupon po zrealizowanym depozycie będzie zakładem bez ryzyka. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie do kwoty 600 PLN. Środki bonusowe wystarczy obrócić tylko raz, aby można je było wypłacić z konta. Ponadto, nowi klienci w serwisie Betfan mogą liczyć na bonus reload 100% do 1000 PLN przy drugiej wpłacie.

Zakład bez ryzyka a inne promocje powitalne

Dlaczego zakłady bez ryzyka cieszą się tak dużą popularnością wśród graczy? Ma to związek z charakterem tej promocji. Gwarancja zwrotu postawionych środków sprawia, że gracze są bardziej skłonni do zaryzykowania kuponu z większą wygraną. Jeśli zakład ten okaże się zwycięski, gracze otrzymają pokaźną nagrodę, która nie jest objęta żadnym warunkiem obrotu. Taki start od razu daje większą swobodę w obstawianiu kolejnych zakładów bukmacherskich. Jeśli natomiast zabraknie szczęścia, stawka zakładu wraca do nas, dzięki czemu, wychodzimy na zero. W praktyce musimy jednak pamiętać o ewentualnym warunku obrotu, który u niektórych bukmacherów jest dosyć rygorystyczny.

Możemy zatem stwierdzić, że w wielu sytuacjach zakład bez ryzyka jest po prostu bardziej opłacany, aniżeli klasyczna premia powitalna, w ramach której gracze otrzymują bonus w zależności od wysokości wpłaty. Takie bonusy zawsze są objęte warunkiem obrotu i nie łatwo je obronić. Wielu bukmacherów decyduje się łączyć kilka promocji. Weźmy chociażby oferty dostępne w LV BET, STS czy Betfanie, gdzie oprócz zakładu bez ryzyka gracze otrzymują także klasyczną premię depozytową. Z kolej w przypadku bukmacherów Fortuna i Betcris można otrzymać zakład bez ryzyka i freebet. Przed wybraniem bukmachera zawsze warto sprawdzić aktualne kody promocyjne.

Na co zwrócić uwagę obstawiając zakład bez ryzyka?

Odbierając bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka zawsze należy zwrócić uwagę na regulamin promocji. Musimy bowiem pamiętać, że nie każdy cashback działa tak samo, a konkretne zapisy regulaminu mogą mieć duży wpływ na to, czy promocja okaże się satysfakcjonująca, czy też nie. Oto aspekty, na które warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności:

Czego dotyczy cashback? – w regulaminie warto poszukać informacji, czy cashback dotyczy pełnej stawki czy tylko stawki pomniejszonej o podatek od stawki. W tym drugim wariancie, aby wykorzystać pełny potencjał promocji gracze muszą postawić zakład za nieco większą kwotę.

Ile wynosi cashback? – zakład bez ryzyka obejmuje dwie kluczowe informacje: procent zwrotu oraz maksymalną kwotę. Nas interesują przede wszystkim zakłady bez ryzyka 100%, w ramach których zwracana jest pełna stawka. Do tego dochodzi maksymalna kwotą, którą można otrzymać w ramach cashbacku powitalnego.

Jaki zakład trzeba postawić? – w przypadku większości bukmacherów zakład bez ryzyka można obstawiać bez ograniczeń. Zdarzają się jednak promocje, w których zakład bez ryzyka musi posiadać minimalny kurs lub składać się z kilku zdarzeń.

Jaki jest warunek obrotu? – środki zwracane na konto mogą być freebetem lub środkami bonusowymi, które należy obrócić. Zwrócenie uwagi na warunek obrotu to jedna z ważniejszych kwestii w momencie analizowania promocji powitalnej.

Kiedy można wykorzystać zakład bez ryzyka? – w przypadku niektórych bukmacherów pojawia się ograniczenie czasu promocji. W tej sytuacji zakład bez ryzyka należy wykorzystać w przeciągu kilku pierwszych dni od momentu zrealizowania wpłaty.

Jeśli szukasz kompletnych informacji na temat bonusów powitalnych, dużym udogodnieniem będzie ranking legalnych bukmacherów dostępny w serwisie ŁączyNasPasja. Analizujemy w nim różne oferty powitalne i sporą uwagę zwracamy właśnie na warunek obrotu oraz inne zapisy regulaminu.

Jak odebrać zakład bez ryzyka u legalnego bukmachera?

Zakłady bez ryzyka są dostępne w ramach licznych promocji powitalnych. Aby odebrać taki bonus, często należy wykorzystać aktualny kod bonusowy. W naszym serwisie możesz sprawdzić aktualne kody promocyjne do legalnych bukmacherów w naszym kraju. Zarejestruj konto u bukmachera wykorzystując kod promocyjny, a następnie zweryfikuj swoje dane. Czas na zrealizowanie pierwszego depozytu. Koniecznie sprawdź, jaka jest minimalna kwota potrzebna do zawarcia bonusowego zakładu. Pierwszy zakład po zrealizowaniu wpłaty będzie zakładem bez ryzyka. Budując kupon zwróć uwagę na ewentualne wymogi regulaminu w kwestii obstawianego przez Ciebie zakładu bez ryzyka.

Zakłady bez ryzyka dla stałych klientów bukmachera

Zakład bez ryzyka to promocja, która najczęściej pojawia się w ramach oferty powitalnej. Niemniej jednak, także stali klienci serwisów bukmacherskich mogą od czasu do czasu liczyć na taką właśnie promocje. Bardzo często możemy spotkać się chociażby z promocją, która pozwala nam postawić konkretne wydarzenie sportowe bez ryzyka poniesienia strat. Jeśli nasz zakład okaże się przegrany, gracz zwróci nam stawkę w formie środków bonusowych. W wielu serwisach znajdziemy także promocje cashback, w ramach których można obstawiać konkretne zakłady i odbierać zwrot za określony okres typowania. Często są to promocje stałe, z których można korzystać cyklicznie.

Jakie zalety oferuje nam zakład bez ryzyka?

Cashback to promocja, która daje nam większą swobodę w obstawianiu zakładów na początku przygody u wybranego bukmachera. Możemy bowiem powalczyć o większą wygraną, tworząc kupon, którego nie stworzylibyśmy w sytuacji, gdyby toczyły się losy naszego kapitału. Jeśli nasz zakład okaże się szczęśliwy, otrzymamy całkiem pokaźną wygraną, która ułatwi nam obstawianie zakładów kolejnych zakładów bukmacherskich. Co szczególnie ważne, w ofercie wielu bukmacherów dostępne są zakłady bez ryzyka nieobjęte warunkiem obrotu. Tym samym nie ryzykujemy absolutnie nic. Nawet jeśli nasz kupon okaże się przegrany, od razu możemy wypłacić środki lub obstawiać dowolne zakłady. W wielu kwestiach zakład bez ryzyka jest zatem promocją bardziej opłacalną od premii powitalnej i to główny powód, dla którego cieszy się on tak dużą popularnością.

Dlaczego warto wybrać bukmachera z zakładem bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to świetny sposób, aby udanie rozpocząć przygodę z nowym bukmacherem. Zasady tej promocji są banalnie proste: rejestrujesz konto, wpłacasz środki i stawiasz zakład. Jeśli okaże się wygrany, dysponujesz sporą wygraną na dalsze obstawianie zakładów bukmacherskich. Jeśli się pomylisz, otrzymujesz zwrot stawki i możesz obstawiać dalej bez konsekwencji. Najlepsze są oczywiście cashbacki bez warunku obrotu, które od razu można wypłacić z konta. Wysoka popularność tej promocji wśród graczy sprawia, że ponad 10 legalnych bukmacherów w naszym kraju posiada zakład bez ryzyka jako część pakietu powitalnego dla nowych klientów.

Zakład bez ryzyka FAQ – najczęściej zadawane pytania

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to forma promocji bukmacherskiej, w ramach której gracze mogą postawić zakład bez narażania się na straty. Jeśli zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci pełną stawkę zakładu lub stawkę pomniejszoną o kwotę podatku.

Co to jest cashback bukmacherski?

Cashback to inaczej zwrot środków. Zakład bez ryzyka jest zatem cashbackiem. Jest to jednak szersze pojęcie, pod którym kryją się liczne promocje, w ramach których gracze mogą otrzymać zwrot stawki lub części zsumowanych stawek za określony okres obstawiania zakładów.

Gdzie można otrzymać zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to bardzo popularna promocja dostępna w przynamniej 11 serwisach bukmacherskich w naszym kraju. Świetnym przykładem jest zakład bez ryzyka 333 PLN wchodzący w sklad pakietu powitalnego dostępnego w LV BET. W rankingu legalnych bukmacherów na naszej stronie możesz sprawdzić, który bukmacher posiada taką promocję.

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka?

Należy zarejestrować konto w serwisie, wykorzystując aktualny kod promocyjny. Następnie dokonuje się pierwszej wpłaty na koto, a pierwszy zakład obstawiony po wpłaceniu środków będzie zakładem bez ryzyka. Należy zwrócić uwagę na ewentualne wymogi względem pierwszego kuponu.

Czy od zakładu bez ryzyka obowiązuje warunek obrotu?

To zależy od bukmachera. W gronie legalnych bukmacherów znajdziemy serwisy, które oferują zakład bez ryzyka bez jakiekolwiek warunku obrotu, jak również serwisy, które oferują cashback w ramach środków bonusowych, które należy obrócić określoną ilość razy po minimalnym kursie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem