Zagłębie Lubin SPRZEDAŁO trenera! Pierwszy taki przypadek od lat

Zagłębie Lubin niespodziewanie rozstaje się z trenerem Martinem Sevelą. Co ciekawe, Słowak nie został zwolniony, lecz wykupiony przez Abha Club z Arabii Saudyjskiej.

Z dniem dzisiejszym Martin Ševela przestał pełnić funkcję trenera pierwszego zespołu KGHM Zagłębia Lubin. 45-letni szkoleniowiec zdecydował się skorzystać z oferty arabskiego klubu Saudi Professional League, który wykupił trwający jeszcze rok kontrakt słowackiego szkoleniowca i od nowego sezonu rozpocznie już pracę w nowym zespole – poinformował klub z Lubina. Sevela zrobił dobre wrażenie w polskiej lidze, choć osiągane rezultaty finalnie chluby mu nie przynoszą. W pierwszym, niepełnym sezonie, zajął 11 miejsce w tabeli. Minione rozgrywki, które przepracował już w pełni, skończył na miejscu numer 8.

13. zespół arabskiej Saudi Professional League wykupił ostatni rok kontraktu Seveli. Doszło do tego na 22 dni przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Na razie nie wiadomo, kto zostanie docelowo nowym trenerem Zagłębia. Do czasu jego znalezienia, obowiązki Seveli przejmie Paweł Karmelita.

Legia znów spóźniła się z transferami? W takim składzie ma zagrać z Bodo/Glimt

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem