Za te słowa sędzia wyrzucił Zlatana! Doszło do pomyłki?

Niewykluczone, że sędzia Fabio Maresca niesłusznie wyrzucił z boiska Zlatana Ibrahimovicia w spotkaniu Milanu z AC Parmą! Włoskie źródła podają, że poważnie się przesłyszał, a Szwed wcale go nie obraził. Występ Zlatana przeciwko AC Parmie miał dwa oblicza. Najpierw miał udział w dwóch golach dla swojego zespołu, a potem osłabił go wylatując z czerwoną kartką.

Niewykluczone, że sędzia Fabio Maresca niesłusznie wyrzucił z boiska Zlatana Ibrahimovicia w spotkaniu Milanu z AC Parmą! Włoskie źródła podają, że poważnie się przesłyszał, a Szwed wcale go nie obraził.

Występ Zlatana przeciwko AC Parmie miał dwa oblicza. Najpierw miał udział w dwóch golach dla swojego zespołu, a potem osłabił go wylatując z czerwoną kartką. Milan prowadził do przerwy 2:0 po golach Rebicia (Ibra zamarkował strzał, odwrócił się i uruchomił partnera podaniem) i Kessiego (Ibra uczestniczył w długiej zespołowej akcji). Wydawało się, że goście zmierzają po pewne zwycięstwo, ale od 60. minuty musieli sobie radzić w dziesiątkę. Sędzia Maresca niespodziewanie wyrzucił Szweda z boiska, za odżywkę w jego kierunku. Bardzo ciekawe, jak sam arbiter opisze to w protokole meczowym, ponieważ pierwsze doniesienia wskazują, że mogło dojść do pomyłki. Pomimo braku kibiców na trybunach i dobrej słyszalności, Ibrahimović prawdopodobnie nie powiedział niczego, co kwalifikowałoby się na kartkę.

Ibra krzyknął: „Wydaje mi się to dziwne”, a arbiter Maresca myślał, że nazwał go suk****nem – podaje za włoskimi mediami dziennikarz Piotr Dumanowski.

Pomyłka miałaby wynikać z podobnego brzmienia obu zwrotów w języku włoskim. Nie można wykluczyć, że specjalne organy przyjrzą się tej sprawie i jeśli dojdą do podobnych wniosków, to anulują dyskwalifikację napastnika Milanu.

Na efekty jego nieobecności nie trzeba było długo czekać. Parma szybko nawiązała kontakt bramkowy, po strzale Gagliolo. Przez moment nadzieje odżyły, ale to jednak nie wystarczyło na ekipę z Mediolanu. W końcówce wynik na 3:1 dla gości ustalił Leao.

Nim Zlatan wyleciał z boiska, 22-letni talent pozyskany przez Parmę z Rumunii – Dennis Man, założył mu siatkę.

Zachwyty nad Milikiem po pięknym golu!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem