Za nami ćwierćfinały Carabao Cup. Znamy pary półfinałowe

W tym tygodniu rozgrywane były ćwierćfinały Pucharu Ligi Angielskiej. O awans do półfinałów walczyło 8 ekip. W kolejnym etapie zagrają 3 drużyny z angielskiego topu.

W ćwierćfinałach EFL Cup zagrało 6 ekip z Premier League i 2 z Championship. Awans wywalczyły 3 ekipy z najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii (Tottenham, Manchester United i Manchester City) oraz jedna ekipa z zaplecza ekstraklasy. Niespodziankę sprawiło Brentford, które wyeliminowało z rozgrywek Newcastle. Ozdobą ćwierćfinałów miało być spotkanie Manchesteru City z Arsenalem, jednak „Kanonierzy” zagrali… w swoim stylu i przegrali spotkanie wynikiem 1:4.

Wczoraj rozlosowane zostały pary półfinałowe. W walce o finał ujrzymy derby Manchesteru, a w drugim spotkaniu Tottenham zagra z Brentford.

Półfinały rozegrane zostaną w drugim tygodniu stycznia. Finał rozgrywek pierwotnie planowano na luty, jednak przez pandemię koronawirusa organizatorzy zdecydowali się na przesunięcie meczu o tytuł. Nowy termin finału to kwiecień 2021 roku.

Kursy LV BET na zwycięzcę Carabao Cup:

Manchester City – 2.20
Tottenham – 2.85
Manchester United – 4.50
Brentford – 17.00

Zobacz również: Finał Pucharu Ligi Angielskiej przesunięty o dwa miesiące

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem