Tak wygląda szatnia klubu, który za kilka dni zagra hit w Lidze Mistrzów…

Historia jest krótka i prosta. Z pozoru. Klub zgodził się na rozegranie dwóch pierwszych meczów ligowych poza własnym terenem, tak by miasto zarządzające stadionem miało przestrzeń na przeprowadzenie planowanego remontu szatni. Czasu było pod dostatkiem, tym bardziej, że w międzyczasie wpadła jeszcze przerwa na mecze reprezentacyjne. Coś jednak nie wyszło...

Carlo Ancelotti wściekł się nie na żarty. I nic dziwnego. Trener drugiej drużyny Serie A, zamiast przygotowywać ekipę do meczów z Sampdorią Genua w lidze i Liverpoolem w Champions League, musi zajmować się sprawami, które w ogóle nie powinny być jego zmartwieniem. Kolejny raz wychodzi, że zaplecze klubu Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego… to żart.

Oto jak wygląda szatnia Napoli na niespełna trzy dni przed powrotem na ligowe boiska.

Istnieje ryzyko, że Zieliński i Milik, aby przebrać się przed meczem ligowym, najpierw będą musieli wynieść z szatni rusztowanie, wiadro z farbą i nie potknąć się o skrzynkę z narzędziami. – Jestem zszokowany niekompetencją rządzących – grzmi Carlo Ancelotti, który wystosował specjalny komunikat. – W ciągu dwóch miesięcy można wybudować dom, tymczasem tu nie dało się odnowić szatni!

W Radiu Kiss Kiss wypowiedział się już niejaki Ciro Borriello z ramienia rady miejskiej, który uważa, że sytuacja wcale nie jest tak tragiczna, jak opisuje ją trener. „Poza kilkoma drzwiami do wyregulowania czy półkami do zamontowania, reszta jest w porządku”. W czwartek ma się odbyć wielkie sprzątanie, tak by dzień przed ligą oddać szatnię gotową na błysk. Zdanie to podziela główny architekt, który dodaje, że Ancelottiemu przygotowano nawet specjalny pokój, by zwiększyć komfort jego pracy!

Cóż, zdjęcia i materiały wideo nie potwierdzają, że wszystko jest pod kontrolą. Raczej na ostatnią chwilę, i to przymykając oko, i dociskając kolanem. Sam fakt, że temat wypłynął do przestrzeni publicznej i stał się przedmiotem dyskusji oraz skarg jednego z najlepszym trenerów na świecie, to wstyd dla topowego włoskiego klubu.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem