Z tym zespołem można podpisać kontrakt już dziś. Za darmo!

02.01.2021
Kończące się w czerwcu kontrakty wielu gwiazd sprawiają, że już dziś można byłoby podpisać umowy z wieloma zawodnikami bez konieczności opłacenia kwoty odstępnego. Z tzw. prawa Bosmana od stycznia korzystać mogą tacy piłkarze jak Leo Messi czy Sergio Ramos!

Wszyscy lubimy za darmo i chyba nie ma sensu bardziej rozbudowywać tej myśli. W świecie piłki nożnej darmowe smakuje jednak jeszcze lepiej biorąc pod uwagę, że jeszcze niedawno dokonywano transferów na kwotę 222 milionów euro, a w kontraktach piłkarzom wpisywano 800 milionów klauzuli odstępnego. W tych szalonych dla rynku transferowego czasach z tym większym podziwem można było spoglądać w kierunku Bayernu Monachium i Juventusu, którzy nie drenowali swoich budżetów i nie naciągali do granic możliwości części przeznaczonej na pensje dla zawodników.

Kiedy w tym samym czasie Manchester United nie może wytrzymać i ściąga Alexisa Sancheza, oferując mu niebotyczne pieniądze i oddając mu na dodatek Heinricha Mchitarjana, Bayern dogaduje się z Leonem Goretzką. Wcześniej sprowadził za taką samą kwotę – czyli za 0 euro – najlepszego obecnie piłkarza świata, Roberta Lewandowskiego.

Kto dziś może pójść śladami Lewego i zmienić obecnego pracodawcę bez jakiejkolwiek kwoty transferowej?

Bleacher/Report zestawił jedenastkę najlepszych piłkarzy, którzy w czerwcu będą mieli „kartę na ręku”, a już teraz mogą podpisać kontrakt z dowolnym klubem na świecie:

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem