x-kom AGO zwycięzcą Pucharu Narodowej Drużyny Esportu!

To był piękny ostatni taniec w wykonaniu x-kom AGO. "Jastrzębie" poraz ostatni rozegrały turniej z "rallenem" oraz "sntachiem" w składzie i udało im się triumfować w Pucharze Narodowej Drużyny Esportu.

W ten piątek cztery drużyny z polskiej czołówki – x-kom AGO, Wisła All in! Games Kraków, HONORIS i Izako Boars – stawiły się na Stadionie Śląskim w Chorzowie aby powalczyć o Puchar Narodowej Drużyny Esportu. Stawką zmagań było również zaproszenie na V4 Future Sports Festival w Budapeszcie na którym na pewno pojawi się „Biała Gwiazda”.

Zobacz również: Kristian „k0nfig” Wienecke kończy współpracę z Complexity

W finale rozgrywek zobaczyliśmy powtórkę finału ostatniej edycji ESL Mistrzostw Polski, czyli starcie pomiędzy AGO a HONORIS. Tym razem ponownie lepsza była ekipa Damiana „Furlana” Kisłowskiego – „Jastrzębiom” udało się wygrać obie mapy wynikiem 16:5 i to właśnie oni cieszą się z awansu na V4 podczas którego powalczą o nagrody z puli wynoszącej 300 tysięcy euro. Warto również wspomnieć, że był to „ostatni taniec” w wykonaniu Michała „snatchiego” Rudzkiego i Karola „rallena” Rodowicza, którzy ogłosili rozstanie z zespołem.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem