x-kom AGO z awansem do play-offów BLAST Rising!

x-kom AGO w czwartek wywalczyło awans do play-offów turnieju BLAST Rising. Po drodze "Jastrzębie" zaliczyły kilka wpadek, jednak finalnie udało im się uzyskać promocję do kolejnego etapu.

W poniedziałek rozpoczęły się rozgrywki w ramach BLAST Rising 2021. Jedyną polską drużyną, która bierze udział w turnieju jest x-kom AGO. „Jastrzębie” trafiły do grupy B, w której mierzyli się z Galaxy Racer, Tricked oraz akademią Astralis. Pierwszy mecz przeciwko Astralis Talent poszedł po myśli Polaków, jednak dwie kolejne potyczki (przeciwko Galaxy Racer i Tricked) wpadły na konto przeciwników. Bilans 1-2 nie spowodował jednak zakończenia udziału w rozgrywkach.

Zobacz również: ForZe zwycięzcą pierwszej edycji Spring Sweet Spring

Przeciwnikiem Damiana „Furlana” Kisłowskiego i spółki w meczu o awans do play-offów było tureckie Sangal. Mecz rozpoczął się od de_nuke, który w pierwszej połowie był bardzo wyrównany. AGO po stronie broniącej zaprezentowało się o wiele lepiej od przeciwników i zamknęli mapę wynikiem 16:11. Na mapie de_inferno Polacy tylko potwierdzili swoją wyższość nad przeciwnikami wygrywając drugą odsłonę meczu wynikiem 16:8.

Faza play-off BLAST Rising 2021 rozpocznie się w przyszły czwartek. Zespoły powalczą o nagrody z puli 30 tysięcy dolarów. „Jastrzębie” nie znają jeszcze swojego rywala.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem