x-kom AGO wygrywa finał ESL Mistrzostw Polski przeciwko HONORIS!

Kolejna edycja ESL Mistrzostw Polski za nami. Nowym mistrzem naszego kraju zostało x-kom AGO, które w finale turnieju pokonało ekipę "TaZa" i "NEO", czyli HONORIS.

Ten weekend stał pod znakiem rozstrzygnięć w ESL Mistrzostwach Polski. W sobotę rozegrano dwa półfinały – w jednym z nich HONORIS sensacyjnie wygrało z Izako Boars, a x-kom AGO rozprawiło się z Anonymo. W zaplanowanym na niedzielę finale „Jastrzębie” mierzyły się więc z ekipą Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego.

Zobacz również: Kontrowersje we Flashpoincie. Mecz Anonymo – NiP może zostać powtórzony!

Mecz rozpoczął się na mapie de_inferno, którą wybrali zawodnicy AGO. Początek należał jednak do HONORIS, które do zmiany stron wywalczyło sobie 3-punktowe prowadzenie. „Jastrzębie” nie złożyły jednak broni i odrobiły straty doprowadzając do dogrywki. W dodatkowych rundach to właśnie zespół Damiana „Furlana” Kisłowskiego zachował więcej zimnej krwi i wygrał mapę numer jeden. Całkiem inaczej wyglądał wybrany przez HONORIS de_nuke – AGO od samego początku narzucało tempo gry i po 15 rundach na tablicy widniał wynik 12:3 na ich korzyść. Ogromnego prowadzenia nie oddali do samego końca meczu, a finał zakończył się wynikiem 2:0 na korzyść „Jastrzębi”.

x-kom AGO zostało mistrzem Polski po raz trzeci w swojej historii. Poza nagrodą pieniężną nowi mistrzowie uzyskali awans na ENC Global Playoff Spring 2021.

https://twitter.com/xkomago/status/1393982508220493833

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem