x-kom AGO wciąż w najlepszej trzydziestce rankingu HLTV

Poniedziałkowa aktualizacja rankingu HLTV nie przyniosła wielkich zmian. x-kom AGO mimo małego spadku z powodzeniem obroniło jednak miejsce w najlepszej trzydziestce.

W światowej czołówce na próżno szukać wielkich zmian. Liderem rankingu nadal jest Gambit, które drugie Na’Vi „odstawiło” już na prawie 400 punktów. Podium uzupełnia G2 Esports, jednak po piętach depcze im Heroic. W TOP 10 nie znalazło się miejsce dla żadnej nowej ekipy, jednak do TOP 20 awansowało ENCE z Pawłem „Dycha” Dychą oraz Olkiem „hadesem” Miskiewiczem w składzie. Fińska organizacja do czołowej dwudziestki wskoczyła kosztem… Evil Geniuses, w którym na co dzień występuje Michał „MICHU” Mueller.

Zobacz również: Miłosz „mhL” Knasiak bohaterem transferu do wielkiej organizacji?!

Najlepszą polską formacją nadal jest x-kom AGO. „Jastrzębie” utrzymały się w najlepszej trzydziestce mimo spadku o dwa miejsca, które ulokowało ich na 26. pozycji. Bez zmian w obozie Wisły All in! Games Kraków, która aktualnie zajmuje 43. miejsce. Anonymo zanotowało kolejny spadek i na ten moment znajduje się na 49. lokacie. Największy awans wpadł na konto MAD DOG’S PACT, które dzięki skokowi o 22 miejsca może pochwalić się 87. pozycją.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem