x-kom AGO blisko powrotu do TOP 30 rankingu HLTV

Jak co poniedziałek HLTV.org zaktualizowało światowy ranking zespołów CS:GO. Bardzo blisko ponownego wejścia do najlepszej trzydziestki jest x-kom AGO, które aktualnie zajmuje 31. pozycję.

Pierwsza czerwcowa aktualizacja nie przyniosła wielkich zmian w światowej czołówce. Liderem rankingu pozostaje Gambit, jednak tuż za nimi uplasowało się Natus Vincere, które z drugiego miejsca strąciło Heroic. W TOP 10 nie pojawił się nikt nowy, a największą zmianą był spadek brazylijskiej FURII o dwa miejsca. Najlepszą dziesiątkę zamyka Ninjas in Pyjamas.

Zobacz również: Ekipa „mantuu” wygrywa z zespołem „MICHA” w IEM Summer

Awans w okolice „trzydziestki” zanotowało x-kom AGO. „Jastrzębie” kilka tygodni temu weszły do TOP 30, jednak wypadły z niej po kilku nieudanych turniejach. Aktualnie zajmują 31. lokatę. Spory awans zanotowała Wisła All in! Games Kraków (o 9 pozycji), która plasuje się na 40. lokacie i jest drugim najlepszym polskim zespołem. Spadek o dwa miejsca zanotowało Anonymo oraz Izako Boars. Warto odnotować, że OG z Mateuszem „mantuu” Wilczewskim w składzie awansowało o 4 lokaty i zajmuje 16. miejsce, ENCE „Dychy” i „hadesa” notowane jest na 28. pozycji, a Evil Geniuses „MICHA” – na 30.

https://twitter.com/HLTVorg/status/1401948064319905798

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem