Głowacki: Polski boks to czarna magia. Trenujemy nie wiadomo po co…

Krzysztof Głowacki rzadko udziela wywiadów, a już w ogóle rzadko mówi coś nieszablonowego. Raczej jest powściągliwy w swoich wypowiedziach, mało kontrowersyjny, czasami wręcz nudny. Nam udało się z nim porozmawiać o roku 2017 i tym, co czeka go w przyszłości. Problem w tym, że sam Krzysiek nie wie, kiedy walczy. Jest plan, by do ringu wyszedł na przełomie stycznia i lutego, ale wciąż nie ma potwierdzenia od swojego promotora, który się do niego nie odzywa. Jak sam powiedział wyraźnie rozgoryczony: “Boks w Polsce to czarna magia. My tak naprawdę nie wiemy, po co trenujemy. Zapraszamy do przeczytania rozmowy z najlepszym polskim pięściarzem.

Kadziewicz: Środowisko siatkówki potrzebuje wstrząsu i konsekwencji w działaniu

Łukasz Kadziewicz, czyli wicemistrz świata w siatkówce z 2005 roku to dziś ekspert telewizyjny w Polsacie Sport entuzjasta życia, który uwielbia spędzać czas z najmłodszymi i zarażać ich aktywnością fizyczną. Podczas organizowanej przez Artura Siódmiaka zbiorowej lekcji wuefu spotkaliśmy Kadzia i postanowiliśmy zapytać go o tą imprezę i kilka innych tematów. Nie zabrakło wątku siatkówki, w której – jak uważa Łukasz – przydałoby się zrobić porządek. Zapraszamy do naszego wywiadu.

Tkaczyk: To nie jest książka tylko dla fanów szczypiorniaka

Grzegorz Tkaczyk to wicemistrz świata w piłce ręcznej i jeden z najlepszych szczypiornistów w historii naszej reprezentacji. Jego biografia, czyli “Niedokończona gra”, to pierwsza książka w naszym kraju, która opisywała będzie życie przedstawiciela piłki ręcznej. Spotkaliśmy się z Grzegorzem i zapytaliśmy o jego odczucia związane z tą lekturą. Zapraszamy do obejrzenia naszego wywiadu.

Bosca: Blikkies był trudny, ale moim zdaniem odszedł zbyt szybko

Serge Bosca jeszcze niedawno był prezesem Polskiego Związku Rugby, a dziś jest kibicem, który cały czas jest ściśle powiązany z tą dyscypliną sportu. W udzielonym naszemu portalowi wywiadzie opowiedział między innymi o finale Ekstraligi, pierwszym meczu kadry pod przewodnictwem Stanisława Więciorka i spotkaniu z Mołdawią. Zapraszamy!

Chłopaki w klubie pytają mnie która to liga?

Drugą część rozmowy z Mariuszem Stępińskim zdominował temat jego związków z Widzewem Łódź. Mariusz opowiada o kulisach odejścia z Miasta Włókniarzy, o byłych kolegach z tego klubu, o tym w jaki sposób jest obecnie związany z Widzewem i o tym czy obejrzy w niedzielę z kadrowiczami mecz Widzewa z Lechią.